Naujienų srautas

Verslas2015.05.12 12:13

„Taksi įmonių žudikas“ artėja prie Lietuvos

Daugybę diskusijų dėl legalumo pasaulyje sulaukęs ir iššūkį tradiciniam taksi verslui metęs startuolis „Uber“ artėja prie Lietuvos. Kompanija ieško darbuotojų „Uber“ veiklai vystyti tiek Estijoje, tiek Centrinėje Europoje.

Daugybę diskusijų dėl legalumo pasaulyje sulaukęs ir iššūkį tradiciniam taksi verslui metęs startuolis „Uber“ artėja prie Lietuvos. Kompanija ieško darbuotojų „Uber“ veiklai vystyti tiek Estijoje, tiek Centrinėje Europoje.

Portalas DELFI jau rašė apie „Uber“ kompanijos padalinį Lietuvoje. Tiesa, milžinišką sėkmę sulaukęs startuolis Lietuvoje sukūrė komandą tobulinti savo sistemai, tačiau paslaugų lietuviams dar nepasiūlė.

„Uber“ – platforma, vienijanti automobilių vairuotojus ir keleivius. Išmaniojo telefono programėle keleiviai gali išsikviesti automobilį, kuris jį nuvežą į reikiamą vietą. Atrodytų, kad tai įprasta taksi paslauga, tačiau iš tiesų „Uber“ vairuotoju gali tapti bet kuris asmuo, o ne tik taksi įmonės vairuotojas.

Šiuo metu „Uber“ Lietuvoje ieško trijų darbuotojų, kuriems bus pasiūlyta prisijungti prie komandos Vilniuje. Tuo metu aplinkinėse šalyse jau yra ieškoma darbuotojų plėtoti „Uber“ paslaugas Rytų Europos regione.

Startuolio internetiniame puslapyje nurodoma, kad kompanija įdarbintų regiono vadybininką Taline. Darbo skelbime nurodoma, kad atrinktas darbuotojas bus atsakingas už naujų vartotojų paiešką bei paslaugos populiarinimą visuomenėje, veiklos užtikrinimą.

Reikalavimai į šią poziciją gana dideli: norima, kad už „Uber“ veiklą Taline atsakingas asmuo turėtų ne mažiau nei septynerių metų patirtį konsultavimo, investicijų bankininkystės, rinkodaros ar vadybos srityje.

Aktyviai savo komandą „Uber“ nusiteikusi plėsti ir Varšuvoje.

Lenkijoje ieškoma startuolio atstovų Centrinėje Europoje, vadovų Gdanskui, Sopotui ir Gdynei.

Taip pat ieškoma darbuotojų, kurie galėtų atstovauti „Uber“ interesus bendraujant su įstatymų leidėjais, trečiosiomis šalimis, skleisti „Uber“ koncepciją suinteresuotoms pusėms. Norima, kad lobistine veikla užsiimantys darbuotojai taip pat rengtų pasiūlymus dėl teisinių pakeitimų regionuose.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi