Verslas

2015.09.08 13:45

Turizmo departamentas: „Hilton“ galėtų padėti išspręsti susisiekimo problemas

Jurgita Čeponytė, LRT RADIJAS, LRT.lt2015.09.08 13:45

Turizmo departamentas sako, kad tokių viešbučių, kaip „Hilton“, atėjimas į Lietuvą yra svarbus įvykis garsinant šalies vardą pasaulyje ir gerinant susisiekimą.

Turizmo departamentas sako, kad tokių viešbučių, kaip „Hilton“, atėjimas į Lietuvą yra svarbus įvykis garsinant šalies vardą pasaulyje ir gerinant susisiekimą.

Anot departamento, šiuo metu šaliai trūksta verslo klasės oro vežėjų, todėl yra sunku į šalį pritraukti svarbių verslo renginių.

Ekspertai sako, kad „Hilton“ viešbučių tinklas šalyje iš veikiančių viešbučių neatims klientų, o atves naujų. Be to, tokių garsių prekės ženklų atėjimas į naujas rinkas būna plačiai nušviečiamas pasaulio spaudoje, todėl tai būtų puiki reklama šaliai.

Savo ruožtu Turizmo departamentas pastebi, kad garsūs vardai padeda spręsti ir susisiekimo problemas. Šiuo metu skrydžių iš Lietuvos yra nedaug, o didelė jų dalis – pigūs oro vežėjai, kurie netinka verslo klientams, todėl į šalį sunku pritraukti svarbių renginių.

Departamento direktorės Jurgitos Kazlauskienės teigimu, viešbučio tinklo „Hilton“ atsiradimas Vilniuje galėtų atkreipti ir garsių avialinijų dėmesį į Lietuvą, tikintis, kad šalis taptų patrauklesnė investuotojams.

Jau kelerius metus vienas garsiausių viešbučių tinklų pasaulyje – „Hilton“ – kalbėjo apie tai, kad norėtų ateiti į Lietuvą. Šią savaitę paaiškėjo, kad vyksta derybos su keliomis šalies įmonėmis, valdančiomis pastatus, kuriuose norėtų įsikurti šis viešbučių tinklas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.