Verslas

2015.05.05 00:30

A. Avulis perka Žalgirio stadioną, jo vietoje statys namų už 200 mln. eurų

Jurgita Lapienytė, 15min.lt2015.05.05 00:30

Arvydo Avulio bendrovė „Hanner“ iš Šiaulių banko perka Žalgirio stadioną, skelbia Šiaulių bankas per Vilniaus vertybinių popierių biržą.

Arvydo Avulio bendrovė „Hanner“ iš Šiaulių banko perka Žalgirio stadioną, skelbia Šiaulių bankas per Vilniaus vertybinių popierių biržą.

Šiaulių banko dukterinės įmonės UAB „Žalgirio sporto arena“, UAB „Investicinio turto valdymas“ ir UAB „Trade Project“ pasirašė sutartis, kuriomis „Hanner“ grupės įmonei UAB „Promola“ parduodami nekilnojamojo turto objektai, esantys teritorijoje tarp Olimpiečių, Rinktinės ir Šeimyniškių gatvių Vilniuje.

Parduodamas Žalgirio stadionas ir kiti įvairios paskirties statiniai bei žemės sklypai, išsidėstę 8 hektarų teritorijoje, yra nebankinis turtas, kurį Šiaulių bankas perėmė kartu su kita dalimi bankrutavusio Ūkio banko turto.

Bendra sandorių suma viršija 40 mln. eurų (PVM neįskaičiuojamas), skelbiama per biržą.

A. Avulis: stadione ir dabar jau niekas nežaidžia

8 hektarų teritorijoje A.Avulis planuoja investuoti apie 200 mln. eurų. Jis portalui 15min.lt sakė, kad tai bus vienas didžiausių „Hanner“ projektų.

„Tas projektas yra daugiafunkcinės paskirties. Toje vietoje, kur yra stadionas, detaliuoju planu numatyta komercinės paskirties statiniai. Mes manome, kad čia bus statomi biurų pastatai viešbučiai ir dalis patalpų bus skirta kitai infrastruktūrai – visuomeniniam maitinimui, prekybinėms ir kitoms paslaugoms“, – 15min.lt sakė A.Avulis.

Tuo metu teritorijos dalis, kuri yra arčiau upės, bus apstatyta gyvenamaisiais namais.

„Čia yra labai didelis projektas. Čia yra 8 hektarų žemės sklypas, tokį projektą galime įgyvendinti greičiausiai per 8 metus. Per tokį laiko tarpą gali įvykti visokios krizės, dar kas nors, todėl tokio projekto įgyvendinimas gali užtrukti ir 10 metų“, – sakė A.Avulis.

Per tuos 8 ar 10 metų ketinama į projektą investuoti apie 200 mln. eurų.

„Tai yra vienas iš didžiausių projektų, kurį iki šiol vykdėme“, – sakė verslininkas.

Jis patvirtino, kad Žalgirio stadiono nebeliks.

„Aš stadioną matau per langą. Dabar irgi į jį žiūriu. Tai galiu pasakyti, kad nepamenu, kada paskutinį kartą mačiau, kad jame kas žaistų“, – 15min.lt sakė A.Avulis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt