Veidai

2019.04.07 14:47

Izraelyje jos nebeišgirsime: iš „Eurovizijos“ pasitraukusi Ukrainos atlikėja pristatė vaizdo klipą

LRT.lt 2019.04.07 14:47

Ukrainos dainininkė Maruv, turėjusi gegužę „Eurovizijoje“ atstovauti Ukrainai, pristatė dainos „Siren Song“ vaizdo klipą. Ši daina turėjo skambėti Izraelyje, tačiau nacionaliniam Ukrainos transliuotojui pareiškus, kad tokiu atveju atlikėja nebegalės koncertuoti Rusijoje, ji galimybės dalyvauti konkurse atsisakė.

Panašu, kad Maruv dėl savo ir nacionalinio transliuotojo nesutarimų karjeros nesulėtino. „Eurovizijoje“ turėjusiai skambėti dainai „Siren Song“ neseniai ji išleido vaizdo klipą.

Klipas atspindi ir išpopuliarėti spėjusios dainos nuotaiką. Veiksmas vyksta viešbutyje ir jo kambariuose, o ten – gundantys šokiai ir vilionės, tamsios spalvos ir net šiurpinantys kraujo elementai.

LRT.lt primena, kad Maruv iš „Eurovizijos“ pasitraukti nusprendė tuomet, kai laimėjus šalies atranką jos buvo paprašyta atšaukti suplanuotus koncertus Rusijoje. Dar anksčiau dainininkei buvo užduodami nepatogūs klausimai – tiesioginio eterio metu jos buvo paklausta, kurios šalies dalimi ji laiko aneksuotą Krymą – Rusijos ar Ukrainos.