Veidai

2019.04.07 09:16

Jurijus pirmą kartą eurovizinę dainą atliko tarptautinei publikai: dainavo kartu ir negailėjo plojimų

Nuo penktadienio Lietuvos atstovas šių metų „Eurovizijoje“ Jurijus lankosi Nyderlanduose, Amsterdame, kur šeštadienio vakarą įvyko „Eurovizijos“ dalyvių koncertas. Visą dieną prieš koncertą Jurijus leido susipažindamas su konkurso dalyviais iš kitų šalių, dalydamas interviu užsienio žurnalistams, o vakare prieš minią „Eurovizijos“ gerbėjų sudainavo dainą „Run With The Lions“.

Visą balandžio mėnesį Europoje vyksta „Eurovizijos“ koncertai, į kuriuos atskrenda konkurso dalyviai iš daugybės Europos šalių. Šį savaitgalį Amsterdame lankėsi Gruzijos, Austrijos, Juodkalnijos, Moldovos, Airijos, Vokietijos, Danijos, Čekijos, Baltarusijos, Suomijos, Serbijos, San Marino, Rumunijos, Izraelio, Graikijos, Australijos, Albanijos, Jungtinės Karalystės, Norvegijos, Lenkijos, Armėnijos, Islandijos, Šveicarijos atstovai.

Amsterdame savo kūrinį „Run With The Lions“ atliko ir Lietuvos atstovas Jurijus, kurį tarptautinė publika pasitiko labai šiltai – kartu dainavo dainą, o po jos gausiai paplojo. Visa tai matosi ir girdisi vaizdo įraše.

Jurijaus Veklenko „Eurovizinė“ kelionė prasidėjo koncertu Amsterdame

„Eurovizijos“ koncerte pasirodė ir Nyderlandų atstovas Duncanas Laurencas, kuris atliko savo dainą „Arcade“. Atlikėjui lažybininkai jau pranašauja pergalę konkurse.

Jurijus taip pat dalyvaus „Eurovizijos“ koncertuose Londone ir Madride.