Veidai

2013.01.03 11:50

Atstovus išsirinkusios Makedonija ir Gruzija tikisi, jog sėkmę „Eurovizijoje“ atneš duetai

LRT.lt2013.01.03 11:50

Makedonija ir Gruzija išsirinko atlikėjus, jas atstovausiančius „Eurovizijos“ dainų konkurse, gegužę vyksiančiame Malmėje, Švedijoje.

Makedonija ir Gruzija išsirinko atlikėjus, jas atstovausiančius „Eurovizijos“ dainų konkurse, gegužę vyksiančiame Malmėje, Švedijoje.

Kaip pranešė jų nacionalinis transliuotojas, makedoniečiai į 2013 metų „Euroviziją“ siųs dviejų šalyje itin populiarių atlikėjų tandemą – jėgas suvienys čigoniškos muzikos karaliene vadinama Esma Redzepova Teodosievsda ir pop muzikos žvaigždė Vlatko Lozanoski-Lozano, rašo eurovision.tv.

Tikimasi, kad neįprastas duetas, kuriame susivienija patirtis ir jaunatviškumas, pelnys „Eurovizijos“ žiūrovų simpatijas ir sulauks teigiamų rezultatų. Kaip pranešama, galutinę dainos kompoziciją ketinama sukurti pasisamdžius kelis garsius kompozitorius. Ji publikai bus pristatyta vasario pabaigoje.

Gruzija taip pat skelbia išsirinkusi savo atstovus didžiajam konkursui. Į Švediją šių metų pavasarį jie taip pat nusprendė siųsti atlikėjų duetą – Nodi Tatishvili ir Sophie Gelovani. Tai du talentingi ir nemažai sceninės patirties sukaupę dainininkai, kurie, kaip viliasi gruzinai, namo atveš pergalę.

Makedonijos atstovų dainos pristatymas:

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt