Veidai

2013.01.03 13:17

Amerikiečių porų santykiuose dažniausi nesutarimai kyla dėl televizijos

LRT.lt2013.01.03 13:17

Apklausa atskleidė, kad 36 proc. JAV porų nesutarimus dėl televizijos programų pasirinkimo vertina kaip labiausiai erzinančius gyvenimo kartu niuansus, rašo upi.com.

Apklausa atskleidė, kad 36 proc. JAV porų nesutarimus dėl televizijos programų pasirinkimo vertina kaip labiausiai erzinančius gyvenimo kartu niuansus, rašo upi.com.

Lapkričio mėnesį telefonu vykdyta 1100 suaugusiųjų apklausa atskleidė, kad kartu gyvenančias poras labiausiai nervina partnerio televizijos programų pasirinkimas. Šią priežastį nurodė didžiausia dalis apklaustųjų – net 36 proc. Dar vienas paplitęs dažnų ginčų šaltinis – namų ruošos darbai. Ją nurodė 16 proc. apklausoje dalyvavusių suaugusių poroje gyvenančių žmonių. 13 proc. apklausos telefonu dalyvių nurodė, kad juos labiausiai nervina tai, kad su gyvenimo parteriu tenka dalytis vonia, 8 proc. – erzina jo įpročiai skaityti lovoje.

71 proc. apklaustųjų tikino gerai sutariantys su partnerio šeima. Vis dėlto šis procentas menkesnis tarp nesusituokusių, bet drauge gyvenančių porų – 62 proc. 82 proc. dalyvių nurodė niekada nešniukštinėję parnerio elektroninio pašto, bet 19 proc. moteriškos lyties ir 15 proc. vyriškos lyties atstovių prisipažino paslapčia naršę partnerio internetinėse anketose.

Galima apklausos duomenų paklaida – 3 proc.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt