Naujienų srautas

Veidai2019.04.06 23:23

Projektą „Dvi kartos“ paliko vos kojas apšilti spėjusi pora

Muzikinio projekto „Dvi kartos“ žiūrovai šeštadienio vakarą turėjo galimybę garsais nusikelti į įvairius pasaulio kampelius. Laidos tema šį kartą buvo „Šalys“, o projekto dalyviai atliko kūrinius įvairiomis kalbomis. Tiesa, laidai pasibaigus vienai porai su projektu teko atsisveikinti – susumavus dviejų laidų žiūrovų ir komisijos balus paaiškėjo, kad šou palieka Egidijus Sipavičius ir Ieva Narkutė.

Projekto dalyvius kaip visuomet vertino ne tik televizijos žiūrovai, bet ir komisija, kurios nariai – Dovilė Filmanavičiūtė, Vytenis Pauliukaitis, Stanislavas Stavickis-Stano bei Ramūnas Zilnys.

Pirmoji vakaro pora Liepa Norkevičienė ir Alana Šport žiūrovus nukėlė į Ukrainą. Šią šalį merginos pasirinko dėl Alanos ukrainietiškų šaknų – Ukrainoje tebegyvena jos giminaičiai. Liepa ir Alana atliko dainą apie karą ukrainiečių kalba, o scenoje joms padėjo šokėjos.

Komisiją judviejų pasirodymas sužavėjo. S. Stavickis-Stano prisiminė savo kelionę į Ukrainą ir įspūdžius, pamačius žuvusiems ukrainiečių kovotojams paminėti skirtas vietas. „Tai buvo nuostabu, vizualu, negaliu duoti mažiau nei 10 balų“, – susižavėjimo neslėpė jis.

D. Filmanavičiūtė Liepą ir Alaną pavadino vienomis iš lyderių ir sakė, kad jautė jauno žmogaus grožį gebėjime išsakyti savo poziciją, o pasirodymą vadino nuostabiu spektakliu.

Antrieji pasirodė vieni projekto lyderių Vaidas Baumila ir Sofija Vasilevskytė, kurių pasirinkta šalis – Vengrija ir jos miestas Budapeštas. Jiedu atliko populiarią dainininko George‘o Ezros dainą „Budapest“, kurią supynė su Vaido ir Monikos Linkytės eurovizine daina „This Time“.

Poros pasirodymą komisija taip pat išgyrė. R. Zilnys sakė, kad prieš filmavimą galvojo, jog kiekvieną šeštadienį liaupsinamai Vaido ir Sofijos porai dešimtukų jau užteks, tačiau visą pasirodymą pavadino tobulu ir vėl įvertino aukščiausiu balu.

D. Filmanavičiūtė taip pat sakė, kad neturi nei vienos detalės, prie kurios galėtų prikibti, o Stano palinkėjo kitame pasirodyme įpinti mažiau vaidybos ir atskleisti daugiau tikrų jausmų.

Tretieji į projekto sceną žengė Nijolė Rukaitienė ir Aleksandras Ivanauskas-Fara. Judviejų pasirinkta šalis – Italija, todėl jie atliko Zucchero dainą „Baila Morena“. Komisija porai turėjo ir kritikos, ir pagyrų.

„Nesu tikra – nesupratau, ar atsiduriau ne visai itališkame karaokės bare, kur atlikėjai bando kažką parodyti“, – sakė D. Filmanavičiūtė.

S. Stavickiui-Stano Nijolės ir Aleksandro duetas labai patiko. Jis sakė, kad porai taip atsipalaiduoti reikėjo nuo pat projekto pradžios ir linkėjo likti projekte.

Iš Italijos projektas „Dvi kartos“ nukėlė į kaimyninę Ispaniją – šią šalį pasirinko Vaidos Genytės ir Dainoto Varno duetas. Jiedu atliko nuotaikingą ispanišką „Gipsy Kings“ kūrinį „A Mi Manera“, tačiau komisijos savo pasirodymu nesužavėjo.

R. Zilnys sakė, kad girdėjosi, jog porai nebuvo patogu dainuoti, o S. Stavickiui-Stano nepatiko neaiškūs sprendimai ir pasirodymą jis vadino nevykusiu. „Jūs esat žymiai talentingesni ir stipresni nei šis pasirodymas“, – sakė Stano.

Penktoji vakaro pora – Akvilė Kisielienė ir Česlovas Gabalis – nusprendė pasirinkti ne šalį, o miesto dalį – Niujorko centrinį rajoną Manhataną. Jiedu pasirinko dainą „Manhattan“ ir elegantišką įvaizdį, kuris itin sužavėjo D. Filmanavičiūtę.

„Česlovai, jūs ir jūsų balsas esate lyg skaniausias medus. Dabar užsinorėjau į restoraną Niujorke, o po jo su karieta pasivažinėti Centriniu parku“, – sakė ji.

Iš Niujorko „Dvi kartos“ persikėlė į Prancūziją ir sudainavo dramatišką Laros Fabian dainą „Je Suis Malade“. D. Filmanavičiūtė pagyrė dueto stiprybę ir tvirtumą šiame projekte bei gyrė A. Pilvelytės vokalą. „Manau, kad Aistei smagu šalia savęs turėti ir kitą tokią stiprią dainininkę“, – kalbėjo komisijos narė.

Stano sakė, kad viską stebėti buvo nuostabu ir moterys dainavo viena už kitą geriau, o V. Pauliukaitis tikino nesitikėjęs tokio gero pasirodymo. „Šį kūrinį reikia dainuoti iš visos širdies. Pabaigoje gal jau netiksliai dainavote, bet tame buvo visas gožis, nes jūs jautėte“, – sakė R. Zilnys.

Septintoji šį vakarą – Ingos Narkutės ir Egidijaus Sipavičiaus pora, kurį šįkart atliko net trijų tautų dainą, itin artimą kiekvienam lietuviui – „Bunda jau Baltija“.

S. Stavickis-Stano sakė, kad tokią dainą sunku vetinti, nes ji kaip Lietuvos himnas ir jam labai patinka. Tačiau jo akimis pora pasirodė puikiai, pasistengė išmokti latviškas ir estiškas eilutes. Jam pritarė ir kiti komisijos nariai – gyrė ir vokalus, ir režisūrinius sprendimus.

Paskutinieji „Dviejų kartų“ scenoje – Rapolas Meškauskas ir Rolandas Janušas, kurie žiūrovus nusprendė nukelti į Ameriką, Kaliforniją ir sudainavo dainą tokiu pačiu pavadinimu.

Komisija turėjo pastabų – R. Zilnys pastebėjo, kad Rapolui kai kurias vietas išdainuoti buvo sunku. Stano sakė, kad lyginant su kitais pasirodymais, duetui dar yra kur pasitempti.

Visi komisijos balai:

Liepa ir Alana – 40

Nijolė ir Aleksandras – 36

Vaida ir Dainotas – 34

Akvilė ir Česlovas – 40

Sofija ir Vaidas – 40

Valerija ir Aistė – 40

Egidijus ir Ieva – 40

Rapolas ir Rolandas – 35

Komisijos balai, paversti projekto balais:

Liepa ir Alana – 10

Akvilė ir Česlovas – 10

Sofija ir Vaidas – 10

Valerija ir Aistė – 10

Egidijus ir Ieva – 10

Nijolė ir Aleksandras –9

Rapolas ir Rolandas – 8

Nijolė ir Aleksandras – 7

Žiūrovų balai, paversti projekto balais:

Akvilė ir Česlovas – 10

Rapolas ir Rolandas – 9

Vaidas ir Sofija – 8

Vaida ir Dainotas – 7

Nijolė ir Aleksandras – 6

Valerija ir Aistė – 5

Liepa ir Alana – 4

Egidijus ir Ieva – 3

Bendri komisijos ir žiūrovų balai:

Akvilė ir Česlovas – 10

Vaidas ir Sofija – 9

Rapolas ir Rolandas – 8

Nijolė ir Aleksandras – 7

Valerija ir Aistė – 7

Vaida ir Dainotas – 6

Liepa ir Alana – 6

Egidijus ir ieva – 5

Bendri praėjusios savaitės komisijos ir žiūrovų balai:

Rapolas ir Rolandas – 10

Liepa ir Alana – 10

Sofija ir Vaidas – 9

Akvilė ir Česlovas – 8

Vaida ir Dainotas – 8

Valerija ir Aistė – 7

Egidijus ir Ieva– 6

Nijolė ir Aleksandras – 5

Bendri dviejų savaičių žiūrovų ir komisijos balai:

Rapolas ir Rolandas – 18

Česlovas ir Akvilė – 18

Vaidas ir Sofija – 18

Liepa ir Alana – 16

Vaida ir Dainotas – 14

Valerija ir Aistė – 14

Nijolė ir Aleksandras – 12

Egidijus ir Ieva – 11

Susumavus visus balus paaiškėjo, kad su projektu atsisveikinti tenka vos kojas jame apšilti spėjusiai Egidijaus ir Ievos porai.

 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi