Veidai

2015.09.08 13:45

Japonijoje nevykėlis plėšikas susilaužė koją ir išsikvietė greitąją pagalbą

BNS 2015.09.08 13:45

Japonijoje vienas pagyvenęs vyras mėgino apiplėšti parduotuvę grasindamas ginklu, bet susilaužė koją ir pasinaudojo tos krautuvės taksofonu, kad išsikviestų greitąją pagalbą, pranešė žiniasklaida ir policiją.

Japonijoje vienas pagyvenęs vyras mėgino apiplėšti parduotuvę grasindamas ginklu, bet susilaužė koją ir pasinaudojo tos pačios krautuvės taksofonu, kad išsikviestų greitąją pagalbą, pranešė žiniasklaida ir policiją.

Nevykėlis plėšikas susigrūmė su 35 metų pardavėju, kai sekmadienį pagrasino jam peiliu per incidentą Čibos mieste į rytus nuo Tolijo.

Vagis per tas grumtynes buvo nuginkluotas, pargriuvo ant žemės, susilaužė koją ir šlubčiodamas paliko parduotuvę, rašo vietos laikraštis „China Nippo“.

Dėl skausmo jis negalėjo nueiti labai toli, todėl tas vyras po valandos grįžo į tą pačią parduotuvę ir pasinaudojo jos taksofonu, kad išsikviestų greitąją pagalbą, pridūrė laikraštis.

Detektyvai planuoja suimti įtariamąjį, kai jis bus išrašytas iš ligoninės, rašo „China Nippo“.

„Tas vyresnis negu 60 metų vyras gydomas ligoninėje, į kurią buvo išvežtas, – vienas Čibos policijos pareigūnas sakė naujienų agentūrai AFP. – Kai (apiplėšimo) auka atėmė iš jo peilį, įtariamasis nebegalėjo pasiekti savo tikslo.“