Naujienų srautas

Veidai2019.04.06 09:30

Motinystės atostogų išeinanti Eglė Daugėlaitė estafetę perduoda Ugnei Galadauskaitei

LRT.lt 2019.04.06 09:30

Populiariausioje ryto informacinėje laidoje „Labas rytas, Lietuva“ – permainos: motinystės atostogų išeinančią Eglę Daugėlaitę pakeis Ugnė Galadauskaitė. Pokyčių bus ir laidoje „Laba diena, Lietuva“. Į LRT eterį grįžta Guoda Pečiulytė.

Prieš 7 metus G. Pečiulytė atsisveikino su „Labo ryto“ laida ir estafetę perdavė Eglei Daugėlaitei.  Kaip tai vyko LRT studijoje, galima pamatyti:

„Kad ir kaip banaliai beskambėtų, grįžtu namo! Po „emigracijos“ grįžtu į gana klasikinį žanrą – laidą „Laba diena, Lietuva“ ir žinias, kurių auditorija tokia, kuriai svarbu patikimos, tikslios, objektyvios naujienos ir pokalbiai“, – šypsosi Guoda, ji per tuos 7 metus studijavo Prancūzijoje, dirbo Briuselyje, tapo mama ir vedė žinias „Lietuvos ryto“ televizijoje.

Naujų iššūkių nebijo ir U. Galadauskaitė, nors gyvenimo būdą teks keisti iš esmės: „Vos sužinojusi apie permainas, labai nekantravau vėl įsijungti „vyturio režimą“. Prisipažinsiu – visą mėnesį netvėriau savame kailyje, jau mintyse planuoju laidas, dėlioju temas, pašnekovus. Tikiuosi, rytus kartu pradėsime maloniai, žvaliai,  labai linksmai ir energingai! Dar tikiuosi, kad nepramiegosiu, o jei pramiegosite Jūs, žiūrovai, – padarysime viską, kad tai nekainuotų daug nervų. Ir taip, dar kartą raginu: jau nuo balandžio 8-osios susitinkame nuo 6-tos per LRT!“

Vesdama kol kas paskutiniąją savo „Labas rytas, Lietuva“ laidą, E. Daugėlaitė sakė dar nežinanti, kada grįš į LRT eterį, tačiau tikisi, kad neužtruks ilgiau nei metus.

„Labai sudėtinga spėlioti, kai neturi daugelio dedamųjų – tai prilygsta klausimui, kada laimėsi milijoną. Turiu maksimalų metų planą, bet kaip man seksis, parodys laikas. Linkiu likti ištikimiems laidai, o mes vienaip ar kitaip susitiksime. Per daug myliu šį darbą, kad kardinaliai keisčiau savo gyvenimą“, – sakė E. Daugėlaitė.

Ji atskleidė, kad pagaliau galės išsimiegoti: „Niekada nepasiilgsiu anktyvo kėlimosi ir miego trūkumo, kurį visi jaučiame. Prie šio ritmo tikrai nepriprantama ir visada tenka kovoti su savo rytiniais demonais. Visada gyvenu tokiu įtemptu rėžimu, kuris primena amžiną skrydžio jausmą. O pasiilgsiu šio gyvenimo būdo, savų žiūrovų, laidos, studijos, kurią vadinu namais, komandos. Bet netoli gyvenu, galėsiu atriedėti pasilabinti“, – šypsojosi E. Daugėlaitė.

U. Galadauskaitei įteikė pereinamąjį trofėjų – žadintuvą, kuris ją galės budinti kiekvieną ankstų rytą.

 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi