Naujienų srautas

Veidai2019.04.06 07:52

Mados žurnalo pristatyme – spalvingi svečiai ir pokalbiai apie draugystę

LRT.lt 2019.04.06 07:52

„Moterys moka nuoširdžiai džiaugtis viena kitos laime, didžiuotis viena kitos pasiekimais ir tapti viena didžiule, ne griaunančia, o kuriančia jėga. Atėjo laikas tai prisiminti“, – per naujo žurnalo „L'Officiel Lithuania“ numerio pristatymą sakė jo vyr. redaktorė Agnė Jagelavičiūtė, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Į vakarėlį susirinkę pavasariškai pasipuošę žinomi Lietuvos žmonės daugiausiai kalbėjosi apie draugystę. Tokia pati ir naujo žurnalo numerio tema. 

„Man atrodo, moteriška draugystė ir solidarumas iš tiesų egzistuoja, o istorija sako, kad moterims ne kartą ir ne du pavyko susivienyti, pamiršus konkurenciją tapti viską savo kelyje šluojančia jėga. Tik ar mums tikrai būtinai reikia sukrėtimų, prisiminti, kad gyvename ne tam, jog nuolat stengtumės būti geresnės už kitas, o tam, kad tiesiog būtume geros. Gal net viena kitai. Moterys moka nuoširdžiai džiaugtis viena kitos laime, didžiuotis viena kitos pasiekimais ir tapti viena didžiule, ne griaunančia, o kuriančia jėga. Atėjo laikas tai prisiminti“, – teigia A. Jagelavičiūtė.

Pristatymo vakarą svečius nustebino ekstravagantiškasis atlikėjas Allen Chico, surengęs įsimintiną pasirodymą, buvo pristatyta ir nauja mados namų „Robert Kalinkin“ vestuvinė kolekcija.

„Mano suknelės – gana klasikinės, bet kiekviena turi cinkelį, minimalistinę detalę, kuri drabužį padaro įdomesnį ir ne tokį matytą. Šią kolekciją papildėme roko stiliumi, odiniais diržais ir subtiliu nuogumu. Būsimoms nuotakoms patinka ir princesiški siluetai, platėjantys, A formos sijonai, sunkūs ar su daug klosčių – visa tai pritaikėme prie savojo braižo“, – apie naują kolekciją pasakojo dizaineris Robertas Kalinkinas.

Finalinį kolekcijos modelį pristatė viena naujojo viršelio herojų –  Gabrielė Martirosianaitė.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą