Naujienų srautas

Veidai2019.04.05 14:59

Po brangiausių visų laikų skyrybų „Amazon“ įkūrėjo Bezoso žmona gaus 35 mlrd. dolerių

LRT.lt 2019.04.05 14:59

Turtingiausio pasaulio žmogaus Jeffo Bezoso ir jo žmonos MacKenzie Bezos skyrybos baigtos. 25 metus trukusi santuoka baigėsi rekordiniu skyrybų susitarimu – buvusiai magnato žmonai atiteko per 35 mlrd. dolerių ir ji akimirksniu atsidūrė turtingiausių pasaulio moterų trejetuke.

MacKenzie Bezos nuolat sulaukdavo vyro komplimentų ir padėkos už didžiulį palaikymą, steigiant internetinės prekybos milžiną „Amazon“. Tačiau paaiškėjus, kad verslo magnatas užmezgė romaną su televizijos laidų vedėja Lauren Sanchez, Jeffas ir MacKenzie sausį pranešė apie savo skyrybas.

Vakar MacKenzie savo „Twiteryje“ rašė, kad džiaugiasi, jog pagaliau baigėsi jos ir Jeffo Bezoso skyrybų procesas, kurio metu jiedu vienas kitą labai palaikė. Per 25-erius santuokos metus pora kartu susilaukė keturių vaikų, tad M. Bezos socialiniame tinkle rašė, kad jie ir toliau liks draugais ir bendrai rūpinsis vaikais.

J. Bezosas atsakė tuo pačiu ir savo socialinio tinklo paskyroje paliko įrašą, kuriame dėkoja už palaikymą ir supratingumą bei negaili buvsiai žmonai gerų žodžių, vadina ją puikia sąjungininke ir nuostabia motina.

„Su džiaugsmu perleidžiu jam visas savo „Washington Post“ ir „Blue Origin“ akcijas. 75 proc. mudviejų turimų „Amazon“ akcijų taip pat lieka Jeffui, kaip ir mano balsavimo teisė“, – rašė MacKenzie Bezos.

Per skyrybas pasiektu susitarimu M. Bezos atiteko 4 proc. visų „Amazon“ akcijų, kurių bendra vertė 35,7 mlrd. dolerių. Tiek pakanka, kad ponia Bezos taptų trečia turtingiausia pasaulio moterimi, o Jeffas Bezosas išliktų turtingiausiu pasaulio žmogumi, skelbia „Forbes“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi