Naujienų srautas

Veidai2015.09.08 13:45

Indijoje nuotaka paliko jaunikį prie altoriaus, kai šis nesugebėjo atlikti paprasto matematinio skaičiavimo

ELTA 2015.09.08 13:45

Indijoje nuotaka išbėgo iš savo vestuvių ceremonijos po to, kai jaunikis nesugebėjo atlikti paprasto matematinio skaičiavimo, skelbia AP.  

Indijoje nuotaka išbėgo iš savo vestuvių ceremonijos po to, kai jaunikis nesugebėjo atlikti paprasto matematinio skaičiavimo, skelbia AP.

Mergina norėjo patikrinti, ar jos būsimas vyras pasižymi gerais matematiniais įgūdžiais. Paklaustas, kiek bus 15 plius 6, vyras atsakė 17. Nuotaka, nieko nelaukusi, nusprendė netekėti už neišprususio indo.

Vietos pareigūnas Rakeshas Kumaras pranešė, kad incidentas įvyko vėlai ketvirtadienį netoli pramoninio Kanpuro miesto, šiaurinėje Utar Pradešo valstijoje. 

Jaunikio artimieji bandė įtikinti nuotaką grįžti į vestuvių ceremoniją, tačiau ši atsisakė. Anot jos, vaikinas melavo jos šeimai apie savo išsilavinimą.

„Jaunojo šeima mums nieko nesakė apie jo menką išsilavinimą. Juk į šį klausimą gali atsakyti net pirmokas“, – apgailestavo nuotakos tėvas.

Vietos policija tarpininkavo šeimoms, ir abi pusės grąžino visas dovanas ir papuošalus, kuriais apsikeitė prieš vestuves.

Praėjusį mėnesį kita nuotaka Utar Pradeše ištekėjo už vestuvių svečio po to, kai jaunikis nualpo ceremonijos metu. Jaunikio šeima tąkart neatskleidė nuotakos šeimai, kad vaikinas yra epileptikas. Kol jaunuolis buvo gabenamas į ligoninę, mergina paprašė vieno iš vestuvių svečių ją vesti.

Dauguma santuokų Indijoje organizuojamos nuotakos ir jaunikio šeimų. Poros dažniausiai susipažįsta tik per trumpą susitikimą prieš vestuves.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi