Veidai

2019.04.04 21:26

Žinomi žmonės papasakojo, kokios garderobo detalės jiems padeda atsiskleisti

Eimantė Juršėnaitė, LRT.lt2019.04.04 21:26

Septintosios asmeninės Agnės Kuzmickaitės kolekcijos pristatymo nepraleido gausus būrys žinomų šalies žmonių, mados ir pramogų pasaulio atstovų, norėjusių pamatyti, ką dizainerė siūlo šių metų pavasariui, vasarai bei rudens ir žiemos sezonui. Vakaro viešnios papasakojo, kaip stilius susijęs su jų asmenybe.

Madai neabejingi pristatymo svečiai turėjo galimybę pirmieji išvysti naujausią dizainerės kolekciją, kurios tema saviraiška ir sąmoningumas. Be to, renginys tapo dar viena proga pademonstruoti asmeninį stiliaus pojūtį, iš spintos išsitraukti dailią suknelę ar kostiumą, susikurti stilingą derinį ar pasipuošti ankstesnių A. Kuzmickaitės kolekcijų drabužiais.

Tuo pasinaudojo menininkė, tapytoja Skaistė Semenikė, į renginį atvykusi su A. Kuzmickitės kurtu džemperiu. Taip ji sakosi norėjusi palaikyti kūrėją.

Nors per pristatymą ji buvo apsirengusi tamsiai, ryškų jos būdą dažniausiai atspindi ryški apranga. „Neturiu kompleksų ir nejaučiu suvaržymų, kaip turėčiau atrodyti ar rengtis. Dažniausiai esu ryški ir galbūt kažkam mano apranga kelia nuostabą, tačiau neimu to į galvą, – portalui LRT.lt sako S. Semenikė. – Kasdien man patogiausia sportinio stiliaus apranga, nes turiu daug reikalų, daug lakstau, su paveikslais vykstu pas klientus ir panašiai. Taip pat labai mėgstu įvairiausias kojines, kurios pakelia nuotaiką.“

Ryškiai pasipuošusi, į renginį atskubėjo televizijos laidų vedėja Indrė Kavaliauskaitė.

Spalvas ji renkasi ir kasdieniams drabužių deriniams: „Kadangi gyvename šalyje, kur kartais mažai ryškių spalvų, nedaug besišypsančių veidų, o kartais per daug bandymų pabaksnoti vienas kitą ir pastebėti, ką kitas daro ne taip. Kartais pamirštame pasidžiaugti kito sėkme ir pagirti. Taigi spalvinga, ryški apranga – savotiškas būdas ir vidinis balsas, sakantis, kad viskas gali būti gražu ir žaisminga.“

Be to, pasak žinomos moters, spalvos visuomet pakelia nuotaiką. Vis dėlto, ji sako, kad pats svarbiausias aksesuaras, kuriuo stengiasi puoštis pati ir patartų puoštis kitiems, – šypsena. O svarbiausia, šis aksesuaras niekada neišeina iš mados ir tinka visiems: ir mažiems, ir dideliems.

Vizažistė ir tinklaraštininkė Deimantė Kazėnaitė sako, kad apranga jai ganėtinai svarbi – merginai patinka atrodyti stilingai, keičiant drabužius, įsikūnyti į skirtingus vaidmenis, paįvairinti kasdienybę, perteikti nuotaiką ar savijautą. „Be to, laikui bėgant, mes keičiamės ir tie pokyčiai atsispindi mūsų aprangoje“, – priduria ji.

Drabužiai ne tik yra saviraiškos būdas, anot D. Kazėnaitės, apranga gali pakelti nuotaiką: „Dažniausiai geros nuotaikos nesugadina jokia apranga, tačiau jei jaučiamės prislėgti, ne viskas klostosi taip, kaip norime, tada pasipuošiame, pakeliame nosį ir einame pirmyn, su mintimi, jog gali būti geriau.“

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.