Veidai

2019.04.04 12:40

Britney Spears paguldyta į ligoninę: pasijautė blogai dėl sunkios tėvo ligos

Stasys Gimbutis, ELTA2019.04.04 12:40

Amerikiečių dainininkė Britney Spears paguldyta į kliniką asmenims, sergantiems psichikos sutrikimais. Tai trečiadienį pranešė portalas TMZ.

Pasak TMZ šaltinių, atlikėjai prireikė specialistų pagalbos, nes ji labai jaudinasi dėl sunkios tėvo ligos. Jam per kelias pastarąsias savaites buvo atliktos dvi operacijos. 

Dainininkė buvo paguldyta į ligoninę prieš maždaug savaitę ir, kaip manoma, praleis joje apie 30 dienų. Sausio mėnesį Britney Spears tviteryje parašė laikinai nekoncertuosianti, kadangi jos tėvas atsidūrė ligoninėje ir „vos nenumirė“.

Socialiniame tinkle dainininkė taip pat dėkojo gerbėjams už palaikymą, maldas ir žinutes. „Svarbiausia, kad šeima visuomet būtų pirmoje vietoje, dėl to priėmiau tokį sprendimą", – savo paskyroje rašė B. Spears.

Britney Spears yra pelniusi daug muzikos apdovanojimų, tarp jų – „Grammy“. 2017 metais ji buvo įtraukta į žurnalo „Forbes“ sudarytą geriausiai apmokamų dainininkių sąrašą. Ji per 12 mėnesių uždirbo apie 34 milijonus dolerių ir užėmė sąraše aštuntąją vietą.

 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt