Veidai

2019.04.04 15:07

Jurijaus akimirkos Tel Avive: filmavimo užkulisiai ir interviu užsienio televizijoms

Gertrūda Stripeikytė, LRT.lt2019.04.04 15:07

Nuo pirmadienio Tel Avive viešintis ir „Eurovizijos“ atviruke nusifilmavęs Lietuvos atstovas Jurijus į Lietuvą grįžta su daugybe įspūdžių. Nors scenoje įprastai šokti nesiryžta, Izraelyje jam teko mokytis specialią choreografiją, leidžiantis saulei filmuotis ant automobilio kapoto parašiutininkų bazėje ir duoti interviu Izraelio bei Prancūzijos televizijai.

Į Tel Avivą Jurijus išvyko su LRT vyriausiuoju prodiuseriu ir Lietuvos delegacijos „Eurovizijoje“ vadovu Audriumi Giržadu. Jis portalui LRT.lt pasakojo, kad pirmadienį praleido apžiūrinėdami miestą, o antradienį vyko pasiruošimas filmavimui – šokio repeticija.

Jurijus anksčiau portalui LRT.lt atskleidė, kad šokti nemėgsta ir „Eurovizijos“ scenoje to daryti nesiryžtų, tačiau repeticija su keturiomis šokėjomis praėjo sklandžiai.

Trečiadienį nuo ankstaus ryto prasidėję pasiruošimo darbai tęsėsi filmavimo aikštelėje, parašiutininkų bazėje, kurioje yra ir senų lėktuvų muziejus. Tiesa, pačiam Jurijui iš lėktuvo parašiutu šokti neteko – nors iš pradžių Lietuvos atstovui pasiūlyta su parašiutu leistis pačiam, vėliau dėl saugumo toks sprendimas pakeistas ir kadruose ore filmavosi dubleris.

Ketvirtadienio rytą Jurijus lankėsi televizijoje – davė interviu Izraelio ir Prancūzijos kanalams, susitiko su „Eurovizijos“ spaudos centro vadove.

„Vakar visą dieną vyko filmavimas gryname ore. Pradėjome 8 ryto, o į viešbutį grįžome jau sutemus, nes režisieriai norėjo saulei leidžiantis nufilmuoti sceną ant mašinos stogo. Deja, Jurijus pasirodė per sunkus stogui, todėl, saugant kolekcinį džipą, teko filmuoti ant kapoto. Grįžę į viešbutį iš karto ėjome miegoti, nes šiandien anksti ryte vykome į televiziją duoti interviu. Tai televizijos programa, transliuojama keliose šalyse. Jurijus kalbėjo Izraeliui ir Prancūzijai. O dabar jau vykstame į oro uostą ir skrendame namo“, – portalui LRT.lt apie kelionę pasakojo A. Giržadas.

Jurijaus akimirkos Tel Avive – nuotraukų galerijoje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt