Veidai

2015.09.08 13:45

Neįprasčiausi lietuviški skelbimai: parduoda vikšrinį vežimėlį, elektrinę ir tanką

LRT.lt 2015.09.08 13:45

Skelbimų tinklalapiuose internete dažniausiai parduodami naudoti daiktai: mobilieji telefonai, automobiliai, buitinė technika. Čia taip pat įprasta ieškoti ir būsto. Tačiau čia galima įsigyti ir elektrinę, boulingo įrangą, tanką ar „batsiuvio koją“?

Skelbimų tinklalapiuose internete dažniausiai parduodami naudoti daiktai: mobilieji telefonai, automobiliai, buitinė technika. Čia taip pat įprasta ieškoti ir būsto. Tačiau čia galima įsigyti ir elektrinę, boulingo įrangą, tanką ar „batsiuvio koją“, rašoma ryšių su visuomene bendrovės „Promo Service“ išplatintame pranešime.

Vienas neįprasčiausių skelbimuose siūlomų dalykų – vikšrinis prekybinis vežimėlis su ant jo sumontuota baro įranga. Jis turi elektros variklį ir yra valdomas distanciniu pultu.

„Šis vežimėlis keletą metų buvo naudojamas prekybai Palangos paplūdimyje, tačiau uždraudus prekiauti pliaže turiu jį parduoti“, – sakė vežimėlio savininkas.

Dar viena vikšrinė „transporto priemonė“, kurią galima įsigyti skelbimų portaluose – važiuojantis ir šaudantis... tankas. Tiesa, tai tik sumažinta tikro antrojo pasaulinio karo laikų vokiško modelio kopija, tačiau skelbimo antraštė skamba įspūdingai ir iš karto atkreipia dėmesį.

Tarp įvairių skelbimų išsiskiria ir pasiūlymas įsigyti profesionalią boulingo įrangą: dešimt takelių, kėglius, ekranus, kuriuose rodomi rezultatai, ir visa kita, kas reikalinga žaisti šį žaidimą. Šią įrangą parduoda Kaune įsikūręs prekybos ir paslaugų centras „Molas“.

Dar vienas gana neįprastas objektas, kuris parduodamas skelbimuose – iš saulės energijos elektrą gaminančios elektrinės, išdėstytos sklypuose nuo kelių iki keliasdešimties arų. Panašu, kad tai – prieš keletą metų Lietuvoje kilusio saulės jėgainių statybos bumo pasekmė.

Be aukščiau išvardintų dalykų, interneto platybėse galima aptikti ir daugiau neįprastai ar net keistai skambančių skelbimų. Pavyzdžiui, galima įsigyti „batsiuvio koją“. Pasirodo, taip vadinamas prietaisas, ant kurio batsiusvys mauna batą jį siūdamas ar taisydamas.

Siūloma nusipirkti ir daugiau tokių dalykų apie kurių paiešką skelbimuose, regis, ir nepagalvotum: avino ragus, širšių gaudykles, šiukšlių dėžę, lauko tualetą, kaspinus bažnyčios papuošimui, degtinės butelį už 500 eurų ir dar daug kitų.