Veidai

2019.04.02 17:39

Paaiškėjo, kelintas antrajame „Eurovizijos“ pusfinalyje pasirodys Jurijus

LRT.lt2019.04.02 17:39

Antradienį oficialus „Eurovizijos“ puslapis paskelbė, kokia eilės tvarka pusfinaliuose pasirodys visos 35 šalys. Anksčiau buvo žinoma, kad Lietuvos atstovas Jurijus gegužės 16 dieną pasirodys antrojo pusfinalio antrojoje dalyje, o šiandien paaiškėjo, kad jis į sceną žengs 12 numeriu. Lietuvai teko atsidurti tarp stiprių varžovų – prieš Jurijų pasirodysiančiai Maltai lažybininkai kol kas žada 9 vietą finale, o 13 numeriu pasirodysianti Rusija – viena favoričių laimėti, nes lažybininkai jai skiria 2 vietą.

Sprendimą, kokia eilės tvarka pasirodys visos pusfinaliuose dalyvaujančios šalys, šį kartą priėmė konkurso organizatoriai. Pasak jų, taip užtikrinama, kad kiekviena šalis turėtų geriausias galimybes atsiskleisti, o šou būtų įdomu stebėti visiems televizijos žiūrovams.

Pirmasis „Eurovizijos“ pusfinalis Izraelyje, Tel Avive įvyks gegužės 14 dieną, o jame pasirodys atlikėjai iš 17 valstybių: Australijos, Baltarusijos, Belgijos, Kipro, Čekijos, Estijos, Suomijos, Gruzijos, Graikijos, Vengrijos, Islandijos, Juodkalnijos, Lenkijos, Portugalijos, San Marino, Serbijos ir Slovėnijos.

Paaiškėjo, kad pirmajame pusfinalyje šalių atstovai pasirodys tokia eilės tvarka:

1. Kipras

2. Juodkalnija

3. Suomija

4. Lenkija

5. Slovėnija

6. Čekija

7. Vengrija

8. Baltarusija

9. Serbija

10. Belgija

11. Gruzija

12. Australija

13. Islandija

14. Estija

15. Portugalija

16. Graikija

17. San Marinas

Antrajame „Eurovizijos“ pusfinalyje, kuriame savo dainą „Run With The Lions“ atliks Lietuvos atstovas Jurijus, pasirodys dar 17 šalių atstovai: Albanijos, Armėnijos, Austrijos, Azerbaidžano, Kroatijos, Airijos, Danijos, Latvijos, Maltos, Moldovos, Šiaurės Makedonijos, Norvegijos, Rumunijos, Rusijos, Švedijos, Šveicarijos ir Nyderlandų atlikėjai.

Paaiškėjo, kad antrajame pusfinalyje šalų atstovai pasirodys tokia eilės tvarka:

1. Armenija

2. Airija

3. Moldova

4. Šveicarija

5. Latvija

6. Rumunija

7. Danija

8. Švedija

9. Austrija

10. Kroatija

11. Malta

12. Lietuva

13. Rusija

14. Albanija

15. Norvegija

16. Nyderlandai

17. Šiaurės Makedonija

18. Azerbaidžanas

Praėjusiais metais Lietuvai atstovavusi Ieva Zasimauskaitė pasirodė pirmajame konkurso pusfinalyje ir į sceną žengė 6 numeriu.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt