Veidai

2015.02.28 17:06

Princas Harry šiemet baigs karinę tarnybą

BNS2015.02.28 17:06

Didžiosios Britanijos princas Harry vėliau šiais metais baigs savo karinę tarnybą, toks gandas pasklido britų žiniasklaidoje.

Didžiosios Britanijos princas Harry vėliau šiais metais baigs savo karinę tarnybą, toks gandas pasklido britų žiniasklaidoje.

Pažymima, kad 30-metis karališkosios šeimos narys nori per ateinantį pusmetį sutelkti savo pastangas labdaringoje veikloje – padėti sužeistiems kariams.

Harry jau du kartus lankėsi Afganistane; ir, nors jau laukiama jo oficialaus apsisprendimo, spėjama, kad jis dar kelias savaites tarnaus Australijoje, kur ir užbaigs savo karinę tarnybą.

Informuoti šaltiniai sakė britų laikraščiui „Daily Mirror“, kad „karinė karjera princui Harry yra svarbi jo asmenybės dalis, ir jam labai sunku net svarstyti apie pasitraukimą iš tarnybos. Tačiau jis supranta, kad jis, kaip karališkosios šeimos narys, padėti kitiems turi unikalią galimybę, kokios kiti neturi“.

Ketvirtas eilėje į Britanijos karaliaus sostą, princas Harry, karinėje tarnyboje žinomas kapitono Waleso vardu, į kariuomenę įstojo 2013 metais ir įgijo sraigtasparnio „ Apache“ vado kvalifikaciją.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Populiariausi