Veidai

2019.04.02 09:50

Jurijus lankosi Tel Avive: gerbėjai atpažįsta gatvėje, giria balsą ir siunčia dovanas

Gertrūda Stripeikytė, LRT.lt2019.04.02 09:50

Lietuvos atstovas šių metų „Eurovizijoje“ Jurijus jau lankosi Izraelyje, Tel Avive, kur ruošiasi filmuoti atviruką – trumpą vaizdinę medžiagą, rodomą prieš kiekvienos šalies pasirodymą. Kartu su Jurijumi išvykęs LRT vyriausiasis prodiuseris ir Lietuvos delegacijos vadovas Audrius Grižadas portalui LRT.lt sako, kad Izraelis lietuvius sutiko svetingai, o Jurijus net sulaukė netikėtos gerbėjos dovanos.

„Izraelis pasitiko lietumi ir vėju, bet kol nuvykome į viešbutį, oras kiek pasitaisė. Recepcijoje darbuotojas iš tolo sušuko „Hello, Jurijus!“ ir uždainavo „Run With The Lions“, – pirmosios dienos Tel Avive įspūdžiais dalijasi A. Giržadas.

Kiek pailseję po kelionės, jie nutarė pasižvalgyti po miestą ir nuvyko į Jafą – Tel Avivo senamiestį. „Buvo pavakarys ir didysis senamiesčio turgaus šurmulys jau rimo. Pavaikštinėjome gatvelėmis, užsukome į parduotuvėles, į mažas galerijas ir, žinoma, sukirtome vakarienei po tikrą beigelį“, – pasakoja A. Giržadas.

„Vėliau pajūriu nutarėme grįžti namo pėsčiomis. Nuėjome nei daug, nei mažai – 6 kilometrus. Tačiau perėjome vakarėjantį miestą, žymųjį Carmel turgų“, – priduria delegacijos vadovas.

Grįžęs į viešbutį, Jurijus buvo nustebintas netikėtos staigmenos – gerbėja paliko mielą dovanėlę ir asmenišką žinutę. „Buvome maloniai nustebinti – Jurijų žmonės atpažįsta gatvėje! Savo paskyroje Jurijus rado žinučių ir net nuotraukų, žmonės sveikino jį Tel Avive! Ir maloniausias siurprizas – viešbutyje mergaitės palikta dovanėlė ir laiškas“, – sako A. Giržadas.

Minėtame laiške mergina, vardu Nerya, sveikina Jurijų atvykus į Izraelį, linki sėkmės konkurse ir giria jo balsą. Prie laiško taip pat pridėtas merginos piešinys, kuriame – Jurijus Lietuvos vėliavos fone.

Be to, atvykusį Jurijų taip pat pasveikino ir vienas iš keturių būsimų „Eurovizijos“ vedėjų Assis Azaras. Jis Jurijui linkėjo sėkmės Tel Avive ir kvietė užsukti pasisveikinti.

Vakar į Tel Avivą atvykę Lietuvos delegacijos atstovai turėjo šiek tiek laiko, kurį skyrė poilsiui, pasižvalgymui po miestą. Šiandien Jurijaus laukia kiek įtemptesnė diena – vyks filmavimo repeticijos, susitikimai su „Eurovizijos“ organizatoriais.

LRT.lt primena, kad Jurijus pasirodys antrajame „Eurovizijos“ pusfinalyje gegužės 16 dieną. Balandžio mėnesį Jurijus taip pat keliaus į kitus Europos miestus, kur vyks specialūs „Eurovizijos“ koncertai. Lietuvos atstovas apsilankys Amsterdame, Londone ir Madride.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt