Veidai

2019.04.01 17:57

„Sostų karų“ žvaigždė papasakojo apie studijas: tokio chaoso nesitikėjau, draugų taip ir nesusiradau

LRT.lt2019.04.01 17:57

„Vargu, ar kada nors galėsiu mėgautis įprastu studento gyvenimu, tai labai liūdina“, – apgailestavo kultinio serialo „Sostų karai“ aktorius Isaacas Hempsteadas Wrightas. Netrukus prasidės paskutinis serialo sezonas, Breno Starko vaidmenį sukūręs aktorius pasakoja, kad ši nuostabi patirtis iš jo kai ką ir atėmė.

Isaacas buvo paprastas vaikas, augęs nedideliame kaimelyje Kento grafystėje Anglijoje. Būdamas 11 metų jis gavo Breno Starko vaidmenį, pakeitusį visą jo gyvenimą.

„Nors serialas buvo labai populiarus, mano draugai buvo per jauni jį žiūrėti. Iš pradžių mano gerbėjai buvo mokytojai“, – mokyklos laikus prisimena aktorius.

Baigęs mokyklą, 2017-aisiais aktorius išvyko į Birmingemo universitetą studijuoti dviejų didžiausių savo aistrų – matematikos ir muzikos. Per interviu portalui esquire.com jis prisipažino, kad universitete, kur mezgasi tvirčiausios draugystės, jam sekėsi kiek sudėtingiau.

„Kai tik susipažinome, mokslo draugai, rodės, neturėjo, ką man pasakyti ir tik vėliau, nuėjus papietauti, vienas jaunuolis neištvėrė: „Tu iš „Sostų karų“!? Iš ten patraukėme į vieną klubą ir tai buvo… siaubinga.“

Aktorius prisipažino nesitikėjęs tokio chaoso: kiti studentai dalijosi jo nuotraukomis socialiniuose tinkluose, išėjusį iš auditorijos jį pasitikdavo eilė studentų, norinčių bendros asmenukės, o jo studentišką paštą tiesiog užplūdo laiškai.

„Triaki varne, norėčiau sužinoti, kur vyks kita paskaita. Tokius ir panašius laiškus gaudavau iš kurso draugų“, – prisimena Isaacas. Nors devyniolikmetis aktorius studijas sustabdė dar praėjusiais metais ir šiandien apie patirtis gali kalbėti su šypsena, tada sakosi išgyvenęs labai sunkų laikotarpį.

„Veikiausiai niekada nepatirsiu to, ką patiria kiti studentai. Nors turėjau puikius kambario draugus, tikrų draugų universitete susirasti taip ir nepavyko. Be to, niekada negalėjau atsipalaiduoti ir, pavyzdžiui, nueiti į barą. Kas nors mane būtų pamatęs ir veikiausiai būtų kalbėjęs, kad buvau tikrai nekokios būsenos. Pamenu, kartą pas mane atvyko mergina ir mes tiesiog visą savaitę niekur nėjome“, – pasakojo aktorius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.