Veidai

2019.03.30 23:10

Projekto „Dvi kartos“ komisija dešimtukais apdalijo net pusę duetų

Gintarė Micevičiūtė, LRT.lt2019.03.30 23:10

Televizijos žiūrovai šį šeštadienį galėjo pasijusti lyg kino teatre. Projekte „Dvi kartos“ skambėjo dainos iš miuziklų, dramų, komedijų ir kitokių kino filmų. Ant scenos pasirodė vienas naujas duetas, sugrįžo tymais persirgęs Aleksandras Ivanauskas – Fara ir jo scenos partnerė Nijolė Rukaitienė. Duetų pasirodymai buvo vienas už kitą stipresni – pusė porų iš komisijos gavo vien dešimtukus.

Pirmieji į sceną žengė naujokų pora – Egidijus Sipavičius ir Ieva Narkutė. E. Sipavičius muzikiniuose projektuose jau perėjęs ugnį, vandenį ir varines triūbas, bet jo scenos partnerei I. Narkutei tai pirmasis TV projektas. Duetas debiutui pasirinko dainą iš filmo „Vaiduoklių medžiotojai“, scenoje į juos taip įsijautė, kad pasirodymo pabaigoje net apipurškė vieną iš komisijos narių – Vytenį Pauliukaitį.

„Ieva Narkutė, besiplaikstančios suknelės, fortepijonas, ramybės pliūpsniais visus apdalina, o dabar išeina su medžiotojų kostiumu ir pistoletais“, – pasirodymas maloniai nustebino komisijos narę Dovilę Filmanavičiūtę. Bet, pasak jos, duetas neatkleidė dainavimo potencialo.

Akvilė Kisielienė ir Česlovas Gabalis bandė įsikūnyti į pasaulio scenas pribloškusį Bradley Cooperio ir Lady Gagos duetą.  Atliko dainą „Shalow“ iš filmo „Taip gimė žvaigždė“, tačiau „oskarų“ iš komisijos nesulaukė.

„Galvojau tuoj čia Akvilė ir Česlovas kaip dės... Bet šita daina suvalgė jus. Šita daina yra susižėrusi visus įmanomus apdovanojimus. Yra kūrinių, kuriuos geriau palikti tiems, kas juos pasaulio scenose sprogdina“, – komentavo D. Filmanavičiutė.

Stanislavas Stavickis-Stano pridūrė, kad visa šio kūrinio esmė yra jausmai – kai B. Cooperis ir Lady Gaga atlieka dainą, viso pasaulio moterys žiūri ir sprendžią dilemą – kartu šie atlikėjai, ar ne.

„Žiūrint į jus net nebuvo minčių, kad jūs galite būti kartu. Viskas idealu, bet jokio jausmo“, – sakė S. Stavickis-Stano.

Sofija Vasilevskytė ir Vaidas Baumila pasirinko dainą iš muzikinio filmo „Didysis šou meistras“ ir vėl pelnė visas komisijos simpatijas.  

„Stebėjau ir galvojau, kad tai yra ištrauka iš spektaklio, kuris kokiame nors teatre jau rodomas kokį dešimt metų. Viskas taip gerai surepetuota, tikslu ir tik tai, ko reikia tam žanrui“, – pasirodymą įvertino V. Pauliukaitis.

„Jūs kiekvieną kartą įrodote ir parodote, kiek daug darbo įdedate. Nesuprantu, kaip jūs taip sugebate per savaitę pasiruošti“, – stebėjosi D. Filmanavičiūtė.

Antroji daina iš miuziklo „Didysis šou meistras“ skambėjo per Valerijos Iljinaitės ir Aistė Pilvelytės pasirodymą. Duetas dramatiškai apdainavo meilės trikampį ir taip pat paliko komisiją bei žiūrovus be žado.

Rapolas Meškauskas ir Rolandas Janušas atliko lietuvišką per filmą „Paryžiaus katedros kuprius“ skambėjusios dainos versiją. Duetas sulaukė publikos palaikymo ir subtilių komisijos pagyrų.

„Žiūrint pasirodymą pagalvojau, kad jums sunkiai sekasi sulipti kaip duetui ir šita daina ideali jums – jūs su vienuolių abitais, vaikštote atskirai ir to jums pakanka. Jums dviem šis kūrinys tinka ir jūs jį gražiai dainuojate“, – teigė komisijos narys Ramūnas Zilnys.

Liepa Norkevičienė ir Alana Šport šiam šeštadieniui pasirinko filmo „Vyrai juodais drabužiais“ išpopuliarintą dainą, už kurį susižėrė visų komisijos narių komplimentus. O L. Norkevičienė gavo dar ir gėlių puokštę iš projekto vedėjo Giedriaus Savicko – filmavimo dieną atlikėja šventė gimtadienį.

Vaida Genytė ir Dainotas Varnas komisiją pakerėjo atlikę dainą iš filmo „Gladiatorius“. „Tobula daina, tobulas atlikimas, dešimt be jokių pilstymų iš tuščio į kiaurą“, – konstatavo D. Filmanavičiūtė.

S. Stavickis-Stano pridūrė, kad pasirodymas paliko didžiulį įspūdį, nors scenoje nebuvo jokių specialiųjų efektų. „Pagrindinis specialusis efektas – jūsų balso stygos“, – pabrėžė S. Stavickis-Stano.

Į projektą sugrįžę Nijolė Rukaitienė ir Aleksandras Ivanauskas – Fara pasirinko filme „Penkiasdešimt išlaisvintų atspalvių“ skambėjusią dainą. Deja, duetas pelnė mažiausiai komisijos balsų – vos 34.

Vien dešimtukus, iš viso po 40 balsų komisijos nariai atidavė keturiems duetams.  

Dvi kartos

Visi komisijos balsai:

Egidijus Sipavičius ir Ieva Narkutė – 38
Akvilė Kisielienė ir Česlovas Gabalis – 35
Sofija Vasilevskytė ir Vaidas Baumila – 40
Rapolas Meškauskas ir Rolandas Janušas – 37
Liepa Norkevičienė ir Alana Šport – 40
Vaida Genytė ir Dainotas Varnas – 40
Valerija Iljinaitė ir Aistė Pilvelytė – 40
Nijolė Rukaitienė ir Aleksandras Ivanauskas – Fara – 34

Komisijos balsai, paversti projekto balais:

Sofija Vasilevskytė ir Vaidas Baumila – 10

Liepa Norkevičienė ir Alana Šport – 10

Vaida Genytė ir Dainotas Varnas – 10

Valerija Iljinaitė ir Aistė Pilvelytė – 10

Egidijus Sipavičius ir Ieva Narkutė – 9

Rapolas Meškauskas ir Rolandas Janušas – 8

Akvilė Kisielienė ir Česlovas Gabalis – 7

Nijolė Rukaitienė ir Aleksandras Ivanauskas – Fara – 6

Žiūrovų balsai:

Rapolas Meškauskas ir Rolandas Janušas – 1070

Akvilė Kisielienė ir Česlovas Gabalis – 883

Liepa Norkevičienė ir Alana Šport – 823

Sofija Vasilevskytė ir Vaidas Baumila – 785

Vaida Genytė ir Dainotas Varnas – 595

Valerija Iljinaitė ir Aistė Pilvelytė – 336

Nijolė Rukaitienė ir Aleksandras Ivanauskas – Fara – 310

Egidijus Sipavičius ir Ieva Narkutė – 242

Žiūrovų balsai, paversti projekto balais:

Rapolas Meškauskas ir Rolandas Janušas – 10

Akvilė Kisielienė ir Česlovas Gabalis – 9

Liepa Norkevičienė ir Alana Šport – 8

Sofija Vasilevskytė ir Vaidas Baumila – 7

Vaida Genytė ir Dainotas Varnas – 6

Valerija Iljinaitė ir Aistė Pilvelytė – 5

Nijolė Rukaitienė ir Aleksandras Ivanauskas – Fara – 4

Egidijus Sipavičius ir Ieva Narkutė – 3

Bendri komisijos ir žiūrovų balai:

Rapolas Meškauskas ir Rolandas Janušas – 10

Liepa Norkevičienė ir Alana Šport – 10

Sofija Vasilevskytė ir Vaidas Baumila – 9

Akvilė Kisielienė ir Česlovas Gabalis – 8

Vaida Genytė ir Dainotas Varnas – 8

Valerija Iljinaitė ir Aistė Pilvelytė – 7

Egidijus Sipavičius ir Ieva Narkutė – 6

Nijolė Rukaitienė ir Aleksandras Ivanauskas – Fara – 5

Kitą savaitgalį vienam duetui teks palikti projektą. Kas iškris, lemia dviejose laidose surinkti komisijos ir žiūrovų balai.