Veidai

2019.03.30 18:29

Jurijus išvyksta į Tel Avivą – kitą savaitę ten filmuos „Eurovizijos“ atviruką

„Jurijus daug dirba – dainuoja, repetuoja, sporto salėje dirba, dar jis turi ir savo kasdienį darbą IT įmonėje, tad pasiruošimą „Eurovizijai“ ir su juo reikia suderinti“, – apie šių metų Lietuvos atstovą ir jo pasirodymą laukiamiausiame dainų konkurse sako vyriausiasis LRT prodiuseris Audrius Giržadas.

Jau pirmadienį delegacija trumpam išskrenda į Tel Avivą, kur bus filmuojamas „Eurovizijos“ atvirukas – jį žiūrovai išvys prieš Jurijui žengiant į sceną gegužės 16 d.

„Griežtai neleista nieko pasakoti, bet išduosiu vieną paslaptį – jei pavyks, šį tą nufotografuosiu ir pamatysite tai portale LRT.lt“, – atskleidė A. Giržadas LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“.

Pasak A. Giržado, Jurijus savo pasirodymo nekeis – didžiojoje „Eurovizijos“ scenoje nebus nei šokėjų, nei bėgančių liūtų.

„Viskas bus taip, kaip nacionalinėje atrankoje, tik daug įspūdingiau. Jeigu viskas pasiseks taip, kaip planuojame, scenos galimybės bus išnaudotos maksimaliai“, – užtikrino A. Giržadas.

Kalbėdamas apie lyderius, išryškėjusius dar prieš konkursą, A. Giržadas išskyrė Nyderlandų atstovus. Pasak jo, daug gerbėjų turi ir Švedijos, Rusijos atstovai.

„Eurovizijos fanai labai nuoširdžiai priėmė portugalų dainą, kuri yra visiškas neformatas. Ji taip pat aukštai vertinama. Bet yra įvairių dešimtukų, kuriuos sudaro patys fanai. Kai kuriuose yra ir Jurijaus daina“, – „Eurovizijos“ prognozes komentavo A. Giržadas.

Nuo šiol kiekvienoje laidoje „Labas rytas, Lietuva“ bus pristatomos visų šių metų dalyvių dainos. Šį sykį žiūrovai išvydo Albanijos atstovės Jonida Maliqi dainos apie namų ilgesį, emigraciją „Ktheju tokës“ vaizdo klipą.

„Eurovizijos" dainų konkursas Tel Avive vyks gegužės 14, 16 ir 18 d.

Plačiau – laidos įraše (nuo 59.14 min.)

Labas rytas, Lietuva I dalis