Naujienų srautas

Veidai2019.03.29 16:26

Monique ir Vaidas Baumila televizijos žiūrovus nukėlė į tarpukario Kauną

LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ viešėję atlikėjai Monique ir Vaidas Baumila apdainavo legendinio lakūno Stepono Dariaus ir jo žmonos Jaunutės meilės istoriją, kuri bus atskleista miuzikle „Lituanica“.

Kartu studijoje taip pat lankėsi Egidijus Baranauskas, netrukus pasirodysiančio miuziklo idėjos autorius ir prodiuseris

Pasak E. Baranausko, Darius ir Girėnas buvo pasaulietiškos, novatoriškos asmenybės. Jų likimas tragiškas,  bet gyenimas buvo visiškai kitoks.

„Miuzikle žiūrovai pamatys daug unikalių faktų, kurių nežinojo. Šios asmenybės daug nuveikė Lietuvos ir aviacijos labui. Mažai kas žino draminę Stepono Dariaus ir jo žmonos Jaunutės meilės istoriją. Žiūrovai maloniai nustebs sužinoję, kad S. Darius yra daug nuveikęs ir sporto, kultūros labui“, – pasakojo E. Baranauskas.  

Miuzikle Steponą Darių vaidins V. Baumila, o Jaunutę – Monique. Ji pasakojo, kad įsikūnyti labai padėjo apsilankymas pas Stepono Dariaus anūką, kuris papasakojo tiek apie Stepono, tiek apie Jaunutės charakterius.

„Tai labai padėjo kuriant šį personažą. Kuriant reikia žinoti, kaip tam tikrose situacijose reaguotų tas žmogus“, – sakė Monique.

Scenoje iš viso pasirodys maždaug pusšimčio žmonių iš įvairių šalių trupė. Miuziklo „Lituanica“ premjera – jau šį savaitgalį.

Stepono Dariaus ir Jaunutės meilės daina bei pokalbis – laidos įraše (nuo 13.27 min.)

Labas rytas, Lietuva II dalis

 

 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi