Veidai

2019.03.28 09:07

Po ligos į projektą „Dvi kartos“ grįžta Aleksandras Ivanauskas-Fara: repetuodamas su Nijole negaliu keiktis

LRT.lt 2019.03.28 09:07

Šeštadienį LRT muzikinio projekto „Dvi kartos“ gerbėjų laukia maloni staigmena – po sunkios ligos į šou grįžta Aleksandras Ivanauskas-Fara. Jo duetas su Nijolė Pareigyte-Rukaitiene ir toliau kovos dėl žiūrovų simpatijų, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Tai, kad esu žinomas, kol sirgau, man tikrai nepadėjo. Buvau eilinis ligonis, kuris kreipėsi pagalbos – seselės ir gydytojai vienodai puikiai rūpinosi ir manimi, ir palatos kaimynais. Man ir nereikėjo išskirtinio dėmesio – tik laiku pastatytos lašelinės, vaistų ir galimybės ramiai išsimiegoti“, – atviravo tymais sirgęs dainininkas.

Tymų protrūkis bei skiepai nuo jų – viena aršiausiai aptarinėjamų pastarųjų dienų temų. A. Ivanauskas-Fara atviras – nors kalbėti apie ligas gal nėra labai malonu, tai – būtina. „Tymai buvo pamiršta liga, o dabar atsivėrė skrynia ir serga net keli šimtai žmonių. Noriu papasakoti, kaip žmogus jaučiasi sirgdamas, kaip pereiti tą ligą – gal kitiems bus lengviau“, – teigė žinomas vyras.

„Manau, svarbiausia – klausyti gydytojų rekomendacijų. Kalbama ir apie daug liaudiškų metodų – česnako skilteles, vandenį... Mėginau, man nepadėjo. Gal tie, kurie nenori skiepyti savo vaikų apie tai žino daugiau, nei medikai, gal jie turi daugiau informacijos, nei aš, bet man atrodo, kad profesionalų nuomonė – svarbiausia“, – atskleidė dainininkas.

Aleksandro ir Nijolės pora į „Dvi kartas“ grįžo po dviejų savaičių pertraukos. Dainininko nuomone, tai jų dueto nesusilpnino. „Reikia būti objektyviais – projekte yra žymiai geresnių dainininkų nei mes su Nijole. Mes ateiname pasilinksminti, o jei iš šimto žiūrovų bent dešimčiai patiks tai, ką darome – tai jau didelis pasiekimas. O gal nors vieną kartą ir komisija apie mus pasakys kažką gero. Tai meilė netikra, tai ne taip apsikabinai, tai ne tie batai – prie mūsų jie labai priekabūs“, – šypsojosi „ryškiausia Fara Lietuvoje“ šou vedėjo Giedriaus Savicko pakrikštytas atlikėjas.

„Kai repetuojam su „Rondo“, kadangi vyriška kompanija, tai labai daug keikiamės, siunčiam vienas kitą į tam tikras vietas, prasivardžiuojam negražiais vardais. O kai reikia repetuot su Nijole, reikia būti elengantiškam, kaip aukštuomenėje kalbėt. „Gerbiama Nijole, man atrodo, kad ketvirtam takte nata sol skambėjo ne taip įtikinamai, o vyriškoj kompanijoj būtų kitaip pasakyta“, – paklaustas apie repeticijų užkulisius pokštavo A. Ivanauskas-Fara.

„Dvi kartos“ – jaukus muzikinių duetų projektas, kiekvieną šeštadienį 21 val. rodomas per LRT. Duetų nariai – vienas kitam į mamas ar tėčius tinkantys dainininkai. Juos skira ne tik amžius, bet ir muzikinis skonis, pažįstama ir mėgiama muzika. Šou komisija: Dovilė Filmanavičiūtė, Vytenis Pauliukaitis, Stanislavas Stavickis-Stano bei Ramūnas Zilnys. Projektą veda aktoriai Jurgita Jurkutė-Širvaitė ir Giedrius Savickas.