Veidai

2015.09.08 13:45

B. Obama juokingame filmuke daro asmenukę ir maivosi priešais veidrodį

BNS 2015.09.08 13:45

Buvimas JAV prezidentu susijęs ne vien su smūgiais iš bepiločių lėktuvų ir skubiais pasitarimais – kartais galima ir truputį pasilinksminti.

Buvimas JAV prezidentu susijęs ne vien su smūgiais iš bepiločių lėktuvų ir skubiais pasitarimais – kartais galima ir truputį pasilinksminti.

Ketvirtadienį paskelbtoje vaizdo medžiagoje Barackas Obama nufilmuotas darantis kaip tik tai – pozuojantis priešais veidrodį su tamsiais aviatoriaus akiniais, sukinėjantis asmenukių lazdą ir piešiantis savo žmonos Michelle atvaizdą.

„BuzzFeed“ nufilmuotoje komiškoje scenoje pavadinimu „Dalykai, kuriuos visi daro, bet apie kuriuos nekalba“ B. Obama taip pat kaltina save dėl pernelyg didelių sausainių, kurių negalima pamerkti į stiklinę pieno, – jis sako: „Ačiū Obamai“.

Be to, prezidentas apsimeta pergalingai įmetantis į krepšį, o tada jį sustabdo darbuotoją vaidinančio komiko Andrew Ilnyckyj klausiamas žvilgsnis. B. Obama atsako „Ar negaliu gyventi, žmogau?“, o paskui pareiškia: „YOLO (angl. frazės „gyveni tik kartą“ akronimas), žmogau!“.

Linksmas dviejų minučių klipas socialinėje žiniasklaidoje sulaukė įprasto pritarimo ir pasipiktinimo žinučių srauto.

„Gera matyti, kad net prezidentas turi murziną veidrodį ir puikų humoro jausmą“, – parašė „Facebook“ vartotojas „Teri Jacobs“.

„Blogiausias VISŲ LAIKŲ prezidentas“, – keiksmažodžiais „pagražintame“ komentare pareiškė „Jeff Morris“.

B. Obamos vadovaujami Baltieji rūmai dažnai stengiasi užmegzti tiesioginį ryšį su rinkėjais ir pasitelkti socialinę žiniasklaidą gerinant prezidento įvaizdį.

Ketvirtadienį paskelbtu klipu taip pat buvo siekiama paskatinti amerikiečius užsirašyti į sveikatos draudimo programą, kuri yra jo prezidentavimo kertiniu akmeniu tapusių reformų dalis.

Per trumpą laiką po filmuko paskelbimo jis buvo peržiūrėtas 1,6 mln. kartų.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.