Naujienų srautas

Veidai2015.09.08 13:45

M. Linkytė: su Vaidu jaučiuosi jaukiai ir saugiai

LRT.lt 2015.09.08 13:45

Dainininkė Monika Linkytė, viena iš trijų „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos finalą pasiekusių dalyvių, įtemptai ruošiasi kulminacijai – dviem finaliniams koncertams. Nors šį šeštadienį iš atrankos niekas nekris, įtampa tiesiog tvyro ore. Praėjusią savaitę pasklido žinia, kad Monika išseko ir atsidūrė ligoninėje, tačiau dabar dainininkė tikina besijaučianti kur kas geriau. 

Dainininkė Monika Linkytė, viena iš trijų „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos finalą pasiekusių dalyvių, įtemptai ruošiasi kulminacijai – dviem finaliniams koncertams. Nors šį šeštadienį iš atrankos niekas nekris, įtampa tiesiog tvyro ore. Praėjusią savaitę pasklido žinia, kad atlikėja išseko ir atsidūrė ligoninėje, tačiau dabar dainininkė tikina besijaučianti kur kas geriau.

„Ligoninėje negulėjau, tiesiog apsilankiau pas gydytoją ir kartu nutarėme, kad lašinė tikrai nepakenks – skaudėjo gerklę, kosėjau, buvau užkimusi, be to, prisidėjo fizinis ir psichologinis išsekimas. Lašinė tikrai padėjo atsigauti. Jaučiuosi tiesiog norinti poilsio, bet kažkaip reikia sukaupti paskutines jėgas. Žinau, kad tai pavyks!”, – optimistiška išlieka M. Linkytė. Atrankos dalyvei jėgų, matyt, prideda ir puikūs vertinimai – praėjusį šeštadienį bendroje lentelėje dainininkė buvo pirma ir lengvai pateko į finalą.

Šį šeštadienį įvyks pirmoji atrankos finalo tiesioginė transliacija, kurios metu paaiškės, kuri iš trijų likusių dainų – „Right Way”, „This Time” ar „Dangerous (S.O.S.)” – skambės Europai ir pasauliui „Eurovizijos“ scenoje Vienoje.

M. Linkytė prisipažįsta labiausiai susižavėjusi daina „This Time”, kurią į konkursą atsinešė kitas dalyvis Vaidas Baumila. „Ši daina yra tiesiog paprasta, įsimenanti ir be galo pozityvi”, – sako M. Linkytė ir priduria, kad šį kūrinį dainuoti puikiai įvertintame jos ir V. Baumilos duete jai labai patiko.  „Tikrai nebūtų didelės tragedijos, jeigu tektų „Eurovizijos” scena dalintis su Vaidu – priešingai, manau, kad tikrai tuo džiaugčiausi”, – tikina atlikėja. Jos manymu, svarbiausia yra geras rezultatas: „Kad ir kokia egoistiška kartais būčiau būvimo scenoje atžvilgiu, dainuodama su Vaidu jaučiuosi jaukiai ir saugiai. Girdžiu, kad labai dera mūsų balsai, muziką suvokiame panašiai, taigi kaip galėčiau prieštarauti šiam duetui? Tai būtų kvaila.”

M. Linkytės ir V. Baumilos bučinį, kuris praėjusį šeštadienį vainikavo judviejų pasirodymą, atrankoje matė rekordinis kiekis televizijos žiūrovų. Šio šeštadienio „Eurovizijos” atrankos žiūrimumo reitingas buvo 7,2 arba 203 700 Lietuvos žiūrovų, vyresnių nei 4 metai. 

Atrankoje liko tik trys pretendentai – Vilija Pilibaitytė-Mia, M. Linkytė ir V. Baumila. Kuris iš jų veš Lietuvos vėliavą į Austriją, paaiškės vasario 21 dieną.

Primename, kad portale LRT.lt dar galima balsuoti už labiausiai iš trijų likusių patinkančią dainą – išrinkta populiariausia daina bus paskelbta jau šį šeštadienį tiesioginės transliacijos metu.

Nacionalinė atranka į „Eurovizijos” dainų konkursą – šeštadienį 21.00 valandą tik per LRT!

Transliacijos anonsas:

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi