Veidai

2012.06.11 11:39

Didžiosios Britanijos premjeras pamiršo dukterį aludėje

ELTA2012.06.11 11:39

Didžiosios Britanijos premjeras Davidas Camerons ir jo žmona Samantha atsitiktinai paliko savo aštuonerių metų dukterį aludėje, nepastebėję, kad ji nuėjo į tualetą.

Didžiosios Britanijos premjeras Davidas Camerons ir jo žmona Samantha atsitiktinai paliko savo aštuonerių metų dukterį aludėje, nepastebėję, kad ji nuėjo į tualetą.

Kaip rašo „The Sun“, incidentas įvyko sekmadienį Anglijos pietryčiuose esančioje Bakingemšyro grafystėje, netoli Didžiosios Britanijos vyriausybės vadovo užmiesčio rezidencijos. Papietavę su savo pažįstamais, Cameronai nuėjo prie mašinų.

Pats premjeras sėdo į automobilį su asmens sargybiniais, nusprendęs, kad Nancy važiuos kartu su savo motina, rašo „The Times“. O Samantha, pasisodinusi į mašiną du kitus vaikus – šešerių metų Arthurą ir 22 mėnesių Florence, pamanė, kad vyresnioji duktė važiuos su tėvu.

„The Sun“ cituojamos ministro pirmininko spaudos tarnybos duomenimis, tik namuose premjeras ir žmona suprato, kad duktė liko aludėje. „Apimti siaubo“ jie paskambino į užeigą, kur jiems buvo pranešta, kad Nancy nieko neatsitiko. D. Cameronas iškart grįžo į aludę ir pasiėmė dukrą. Ji be tėvų praleido apie 15 minučių.

Pasak aludės darbuotojų, jie pastebėjo mergaitę iškart po to, kai jos tėvai išvažiavo. Bet jie turėjo laukti D. Camerono skambučio, kadangi nežinojo, kaip susisiekti su premjeru.

D. Camerono užmiesčio rezidencija yra netoli Elsboro kaimo. „The Times“ duomenimis, premjeras beveik kiekvieną savaitę važiuoja ten ilsėtis su šeima. Kedseno miestas su alude, kurioje tėvai buvo palikę Nancy, yra už kokių trijų kilometrų nuo premjero užmiesčio rezidencijos.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt