Naujienų srautas

Veidai2015.09.08 13:45

Susidvejinęs Šilutės politikas sukėlė juoko audrą

lrytas.lt 2015.09.08 13:45

Nėra blogos reklamos. Tuo gali įsitikinti vienas iš kandidatų į Šilutės merus, kuris savo rinkimine reklama gerokai prajuokino ne tik pamario gyventojus.

Nėra blogos reklamos. Tuo gali įsitikinti vienas iš kandidatų į Šilutės merus, kuris savo rinkimine reklama gerokai prajuokino ne tik pamario gyventojus.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungai priklausantis Virgilijus Pozingis bendroje nuotraukoje stovi viduryje. Tačiau toje pačioje nuotraukos kairėje pusėje jis su gudria šypsena įsitaisęs ant kėdės.

Nieko keisto, kad tokia reklaminės kampanijos nuotrauka sukėlė pašaipas. Internautai svarsto – matyt, vienas V. Pozingis atstovauja žaliesiems, o kitas – valstiečiams.

Į nuotraukos centrą politiką įspraudę neapsižiūrėjo reklamos kūrėjai? V. Pozingis tikina, kad ne – esą toks ir buvo sumanymas, kad į Šilutės rinkėjus jis žvelgtų ir iš centro, ir stebėtų iš kairės.

„Tai yra politinė reklama. O kas joje blogai? Negaliu vienu metu ir sėdėti ir stovėti? Kodėl? Juk tai neuždrausta, kur apibrėžta, kad negalima? Galėjom trylika mano veidų įdėti“, – juokėsi politikas.

V. Pozingis tikino, kad toks sumanymas buvo iš pradžių, tai nėra techninė klaida.

„Tokia idėja ir buvo. Buvo įdomu, ar žmonės iš tiesų žiūri į plakatus, ar juos vertina ir ar mato, kas juose yra pavaizduota. Pažiūrėkite, kokių palaktų turime vien Šilutėje. Kas nori, tas tą daro“, – aiškino V. Pozingis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą