Naujienų srautas

Veidai2019.03.23 23:28

Projektą „Dvi kartos“ paliko dar viena pora, ant scenos netrūko ir ašarų, ir juoko

Ašarų, kandžių ir draugiškų juokelių, trankių šokių bei romantikos – ketvirtojoje LRT muzikinio projekto „Dvi kartos“ laidoje netrūko įvairiausių šou elementų. Scenoje varžėsi septyni duetai, deja, vienam šis vakaras buvo paskutinis. Mažiausiai balų surinko ir projektą paliko Karina Krysko ir Steponas Januška.

„Nežinau, ar dar jautriau galėjome pradėti šį vakarą“, – ašaromis į pirmojo dueto pasirodymą sureagavo viena iš komisijos narių Dovilė Filmanavičiūtė. Pirmieji į sceną lipę Vaidas Baumila ir Sofija Vasilevskytė atliko „Lemon Joy“ dainą „Karolis“, kuri sugraudino ir komisiją, ir žiūrovus.

Ketvirtojoje laidoje duetai dainavo tik lietuviškas dainas. O štai Aistė Pilvelytė ir Valerija Iljinaitė į sceną lipo net apsivilkusios tautiniais rūbais. Liaudišką vakarėlį sukurti joms padėjo šokių kolektyvas „Pynimėlis“. Komisija dainos neišgyrė, tačiau įvertino dainininkių sceninį įvaizdį.

„Pirmą kartą matau Aistę Pilvelytę su tautiniais rūbais, jums tinka“, – komentavo komisijos narys Ramūnas Zilnys, o A. Pilvelytė atkirto, kad dabar jau žino atsakymą, kodėl iki šiol nelaimėjo nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos.

Karina Krysko ir Steponas Januška ir vėl dainavo apie meilę. Pasirinko grupės „Studija“ kūrinį „Meilės bliuzas“, kurį R. Zilnys apibūdino kaip saldžiai senimetalų. Vytenis Pauliukaitis įžvelgė ironišką S. Januškos požiūrį į kūrinį. bet pridūrė, kad jau geriau duetas būtų dainą atlikęs dviese, be dekoracijų – plastikinių manekenų, rymančių prie staliukų ant kurių uždegtos žvakės.

Koziris – taip apie Rapolo Meškausko ir Rolando Janušo pasirinktą grupės „Vairas“ dainą „Riešutų žydėjimas“ sakė D. Filmanavičiūtė, bet pridūrė, kad duetas dar nėra visiškai susidainavęs. Stanislavui Stavickiui-Stano duetas pasirodė dar ir nepasiruošęs laidai, o R.Meškauskas per daug susikaustęs. Tuo tarpu V. Pauliukaitis ir R. Zilnys pasirodymą įvertino priešingai, tad duetui jie parašė po dešimtuką.

Vaida Genytė ir Dainotas Varnas ilgai neapsisprendė, kokią dainą rinktis šį kartą ir kaip ją atlikti. Svarstė ilgai, deja, jų pasirinkimas – Vytauto Kernagio daina „Baltas paukštis“ komisijos nesužavėjo. „Atrodė, kad ši pora visus nublokš, bet ėmė ir paslydo“, – sakė S. Stavickis-Stano. V. Pauliukaitis kirto dar griežčiau: „Man nepatiko niekas. Taip negalima“. R. Zilnys juokavo, kad Genytė ir Varnas pagaliau padainavo apie paukštį, bet balų duetui pagailėjo.

Akvilė Kisielienė ir Česlovas Gabalis pasirinko Marijono Mikutavičiaus ir Jazzu dainą „Bent valandai grižkim atgal“ ir komisijai nepaliko jokių abejonių. „Tai yra viršūnė, ką iki šiol čia esate darę“, – duetą gyrė S. Stavickis-Stano.

Paskutinis laidos akordas – Alanos Šport ir Liepos Norkevičienės pasirodymas. Jam besiruošdama Alana sužinojo, kokių grupių paauglystėje klausėsi Liepa, o vienos iš jų – „Naktinės personos“ iki tol net nebuvo girdėjusi. Būtent šios grupės dainą „Kai jausmai užvaldo širdį“ jos ir atliko. R. Zilniui jų numeris priminė vaidilučių raudą, bet dainos klausyti, sakė, buvo miela.

Šeštadienio vakarą geriausiai komisija įvertino ir po 40 balų skyrė dviem duetams – Akvilei Kisielienei ir Česlovui Gabaliui bei Sofijai Vasilevskytei ir Vaidui Baumilai. 38 balus surinko Alana Šport ir Liepa Norkevičienė. Vienu balu mažiau – 37 pelnė Rapolas Meškauskas ir Rolandas Janušas. 35 balus komisija skyrė Stepono Januškos ir Karinos Krysko duetui. 34 surinko Valerija Iljinaitė ir Aistė Pilvelytė. Mažiausiai komisijos balų – 32 teko Vaidai Genytei ir Dainotui Varnui.

Žiūrovai labiausiai palaikė Valeriją Iljinaitė ir Aistę Pilvelytę, už jas atidavė 1014 balsų. Beveik perpus mažiau žiūrovų balsų surinko Karina Krysko ir Steponas Januška – 568.

Dvi kartos

Žiūrovų balsai, paversti projekto balais:

Valerija Iljinaitė ir Aistė Pilvelytė – 10

Vaidas Baumila ir Sofija Vasilevskytė – 9

Česlovas Gabalis ir Akvilė Kisielienė – 8

Rapolas Meškauskas ir Rolandas Janušas – 7

Vaida Genytė ir Dainotas Varnas – 6

Liepa Norkevičienė ir Alana Šport – 5

Karina Krysko ir Steponas Januška – 4

Bendri komisijos ir žiūrovų kovo 23 d. laidos balai:

Vaidas Baumila ir Sofija Vasilevskytė – 10

Česlovas Gabalis ir Akvilė Kisielienė – 9

Valerija Iljinaitė ir Aistė Pilvelytė – 8

Rapolas Meškauskas ir Rolandas Janušas – 7

Liepa Norkevičienė ir Alana Šport – 6

Vaida Genytė ir Dainotas Varnas – 5

Karina Krysko ir Steponas Januška – 5

Bendri komisijos ir žiūrovų balai susimavus dviejų laidų (kovo 16 ir 23 d.) rezultatus:

Vaidas Baumila ir Sofija Vasilevskytė – 20

Česlovas Gabalis ir Akvilė Kisielienė – 16

Liepa Norkevičienė ir Alana Šport – 15

Rapolas Meškauskas ir Rolandas Janušas – 13

Vaida Genytė ir Dainotas Varnas – 13

Valerija Iljinaitė ir Aistė Pilvelytė – 13

Karina Krysko ir Steponas Januška – 11

Susumavus dviejų laidų rezultatus mažiausiai komisijos ir žiūrovų balų surinko Karina Krysko ir Steponas Januška. Šis duetas paliko projektą „Dvi kartos“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi