Veidai

2012.12.17 16:43

Žurnalistas iš Krasnodaro suvalgė savo straipsnį

LRT.lt 2012.12.17 16:43

Krasnodaro (Rusija) žurnalistas Viačeslavas Ledovskis suvalgė savo dvejų metų senumo straipsnį, praneša lenta.ru.

Krasnodaro (Rusija) žurnalistas Viačeslavas Ledovskis suvalgė savo dvejų metų senumo straipsnį, praneša lenta.ru.

Straipsnis pavadinimu „Pažadėto laukti ketverius metus?“ buvo išspausdintas 2010 metų lapkritį. Publikacijoje žurnalistas pasižadėjo suvalgyti jį, jei per ketverius metus prasidės ketvirto tilto per Jenisėjų statyba. V. Ledovskiui teko išpildyti savo pažadą, kadangi šį rugsėjį tiltą pradėta statyti.       

„YouTube`e“ publikuotame videoįraše užfiksuota, kaip žurnalistas tęsi savo pažadą. Iš pradžių V. Ledovskis sukarpė savo straipsnį į juosteles ir susuko į vamzdelius. Tada tuos vamzdelius sudėjo į grietinę. Jo teigimu, tai buvo reikalinga, kad procedūra būtų saugi medicininiu požiūriu.    

„Dažnai nemalonu pildyti tai, ką pažadėjai, bet arba nežadėk, arba pildyk“, – kalbėjo žurnalistas prieš pradėdamas valgyti. Valgydamas savo straipsnio dalis, V. Ledovskis sakė: „Pirmąkart apgailestauju, kad „Statybininkas“ [laikraščio pavadinimas, kuriame publikuotas straipsnis] spausdinamas ant tokio standaus ir gero popieriaus“.     

Paskutinį – 12 – vamzdelį V. Ledovskis suvalgė pasakęs tokį tostą: „Kad pasaulio pabaiga neateitų, ir Rusijoje būtų viskas gerai“. Suvalgęs savo straipsnį (išskyrus iliustracijas) žurnalistas patarė ir visiems valdininkams išpildyti savo pažadus.

„Mūsų šalis neturi ateities, jeigu mes nesielgsime pagal principą: vyras pasakė – vyras padarė“, – teigė žurnalistas.  

Kaip V. Ledovskis valgo savo straipsnį, galite pamatyti čia: