Veidai

2019.03.21 14:20

Valerijai Iljinaitei – negailestinga kritika dėl svorio: jei noriu siekti karjeros aukštumų, turiu rinktis

LRT.lt 2019.03.21 14:20

Atlikėja Valerija Iljinaitė jau seniai pažįstama televizijos žiūrovams. Šiuo metu dainininkė dalyvauja LRT televizijos projekte „Dvi kartos“, kur duetu dainuoja su scenos senbuve Aiste Pilvelyte. „Tapome labai artimos, viena kitai išsipasakojame, pasidalijame patirtimi. Ji man padeda net asmeniniais klausimais – ne paslaptis, kad pilnesniam žmogui muzikos industrijoje sunku,“ – atviravo žinoma mergina.

Londone muzikinio teatro studijas besimokanti dainininkė jau spėjo iš arti susipažinti su kartais skaudžiais industrijos užkulisiais.

„Aš niekada nevaidinsiu Džuljetos. Mano kūno sudėjimo moterims dažniausiai siūlomi to paties plano komediniai vaidmenys, tačiau man jie tiesiog netinka, – atskleidė V. Iljinaitė. – Dabar daug kalbama apie lygybę, apie tai, kad visi kūnai – gražūs, tačiau tai – tik paradinė pusė.

Deja, bet scenoje žmonės vis dar nori matyti tuos, kurie atitinka tam tikrus grožio standartus. Nors save ir savo kūną myliu, bet šiuo metu privalau rinktis: jei noriu siekti karjeros aukštumų, turiu keisti kūno formas.“

Ji pasakoja, kad sužinojusi, jog dainuos su A. Pilvelyte, iškart pajautė, kad čia gali įvykti kažkas gražaus ir įdomaus.

„Dar per pirmąjį susitikimą viena kitai atsivėrėme, išsipasakojome. Ji pasidalijo savo patirtimi, aš – savo išgyvenimais,“ – apie užsimezgusią moterišką draugystę atviravo V. Iljinaitė.
Dabar scenos senbuvė jai daug padeda ir savo įžvalgomis apie sportą, sveiką mitybą. Negana to, atlikėjos daug viena iš kitos mokosi scenoje.

„Ji mėgsta improvizuoti, aš gal artimesnė teatrui – noriu žinoti, kodėl ir ką tiksliai darysiu. Mes viena kitą puikiai papildome ir, tikiu, tiek ji, tiek aš, su kiekvienu pasirodymu tobulėjame.

Dar kartą įsitikinau, kad būtina pasikliauti savo nuojauta – ji atveda ne tik prie muzikinių atradimų, bet ir suveda kelius su puikiais žmonėmis,“ – šypsojosi projekto „Dvi kartos“ dalyvė.