Veidai

2019.03.21 13:10

„Aš – laidos vedėjas“ dalyviai pristatė talentus. Vienas jų savąjį surado garaže

Eimantė Juršėnaitė, LRT.lt2019.03.21 13:10

Kova dėl nugalėtojo titulo televizijos projekte „Aš – laidos vedėjas“ tęsiasi. Šįkart savo talentus demonstravo LRT TELEVIZIJOS žurnalisto bei laidų vedėjo Igno Krupavičiaus mokiniai. Komisiją dalyviai bandė nustebinti ir daina, ir nuotaikingais pasakojimais, o vienas dalyvis surengė netikėtą degančių vamzdžių šou.

Kaip pats I. Krupavičius sako, savo ketvertuką jis jau buvo „įmetęs“ į tiesioginį eterį. Dalyviai buvo pakviesti į laidą „Labas rytas, Lietuva“ ir turėjo pakalbinti savo srities profesionalus. Šįkart turėjo galimybę pademonstruoti savo talentus.
Kūrybininkas Rimvydas Černiauskas demonstravo savo iškalbą ir pažėrė ne vieną suktą klausimą komisijai. „Kaip tu jaustumeisi, jei su tavimi kalbėdamas žmogus šnekamojoje kalboje vartotų žodį „tad“? Mes taip nekalbame, tačiau tai liga, kuria serga dauguma laidų vedėjų. Atsikratyk jos. Tačiau atrodei gerai ir tavo žaidimą vertinu“, – sakė komisijos pirmininkas Algis Ramanauskas.

Aktorė Aistė Motiejūnaitė komisiją stengėsi apžavėti daina. „Labai džiaugiuosi, kad pasirinkote tokį teisingą drabužį ir atrodėte tikrai laisva bei nesusikausčiusi. Tik man pasirodė, kad viską atliekate šiek tiek manieringai. Man atrodo, kad esate daug nuoširdesnė. Tačiau jūsų laisvė mane nepaprastai žavi“, – svarstė aktorė ir komisijos narė Nijolė Narmontaitė.

Pasiklausyti nuotaikingo pasakojimo – stand up’o pakvietė kūrybininkė Urtė Karalaitė. Tiesa, komisija turėjo nemažai pastabų. „Mintinai išmokote tekstą ir jį papasakojote kaip per skaitovų konkursą. Juokingo beveik nieko nebuvo. Tačiau tai nesumenkina jūsų asmeninio žavesio. Jūs puikiai atrodote. Jūs įšokote į tą pavojingą, per greitai važiuojantį ir ne kiekvienam suvaldomą automobilį – stand up’as“, – kritikos pažėrė A. Ramanauskas.

Garsistas bei keliautojas Vytautas Valiūnas pateikė bene didžiausią staigmeną. „Atsinešiau talentus, kuriuos radau garaže. Noriu papasakoti, kaip šoka garsai, kaip pagal muziką šoka garsai“, – intrigavo jis. Aktorius ir televizijos laidų vedėjas D. Vaitiekūnas džiaugiasi, kad projekto dalyvis Vytautas pademonstravo, kaip savo žinias ir gebėjimus paversti šou ir pamirštant klišes sukurti kažką savito bei įdomaus.

Talentų konkurse buvo svarbus įspūdis, kurį dalyviai paliko komisijai – juk įspūdis yra labai svarbus ir kalbant apie gerą laidų vedėją – nuo to priklauso, kaip žiūrovas priima jį ir jo skelbiamą informaciją, teigė komisijoje buvę žinomi aktoriai.

„Tai galbūt net svarbiau nei nepriekaištingas kirčiavimas, dikcija, žvilgsnis ir panašūs dalykai, – įsitikinęs D. Vaitiekūnas. – Vienas iš mano mokytojų labai taikliai pasakė, kad atlikimo menas yra mokslas apie kūnu ir balsu siunčiamą energetiką. Manau, kad geras laidų vedėjas taip pat turi suprasti, kada ir kokios energetikos reikia. Juk žinias vesi vienaip, o muzikinį televizijos projektą visai kitaip.“

Peržvelgusi visų dalyvių pasirodymus komisija turėjo nuspręsti, kuris gi dalyvis gaus daugiausiai balų. „Geriausiai pasirodė tie, kurie sugebėjo ne tik pademonstruoti savo sugebėjimus, bet ir geriausiai atskleidė save, savo būdą. Jiems ir atiteko geriausi balai“, – sako dalyvių talentus vertinusi aktorė N. Narmontaitė.

Daugiausia balų (40) surinko R. Černiauskas. Šou su vamzdžiais pademonstravusiam V. Valiūnui atiteko 33 balai, o balsingajai A. Motiejūnaitei 30. Šįkart mažiausiai komisijos balų (25) gavo U. Karalaitė.

Aš – laidos vedėjas
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt