Naujienų srautas

Veidai2019.03.21 10:32

Tarptautinio pripažinimo sulaukusi Agnė Kuzmickaitė: man patinka stebinti

LRT.lt 2019.03.21 10:32

Žinoma dizainerė Agnė Kuzmickaitė balandį nutarė pradėti iššūkiais. Tarptautinio pripažinimo sulaukusią, septintąją savo kolekciją kūrėja užsimojo pristatyti ir Lietuvoje, ir Rygos mados savaitėje.

Šių metų pavasariui ir vasarai bei rudeniui ir žiemai skirtos A. Kuzmickaitės kolekcijos tema – savirealizacija ir sąmoningumas, kurie, kaip tvirtina pati dizainerė, yra didžiausias gyvenimo variklis ir pagrindinis kūrybos tikslas.

Dalį naujosios Agnės Kuzmickaitės kolekcijos, madai ir stiliui neabejinga publika rudenį turėjo galimybę išvysti bene svarbiausiame pasaulio mados industrijos renginių – Londono mados savaitėje.

Tuomet Agnė pasirodė naujus talentus pristatančioje programoje „Fashion Scout“ bei buvo ypač palankiai įvertinta kritikų ir tarptautinės žiniasklaidos. Na, o prieš kelias savaites praūžusioje, rudens naujienoms skirtoje, Londono mados savaitėje Agnės kurtais, naujausias tendencijas atspindinčiais drabužių ansambliais jau dabinosi žinomos Londono stileivos ir tinklaraštininkės.

Tai, ką iš viso pasaulio atvykę mados ekspertai bei mylėtojai stebėjo Didžiojoje Britanijjoje, vos už poros savaičių išvysime ir mes. Tiesa, dar daugiau, nes gerbėjams Lietuvoje daktaro laispsnį turinti dizainerė paruošė pilną kolekciją, kurioje ypatingas dėmesys skiriamas detalėms ir formos išbaigtumui bei supinamos konceptualaus ir praktiško dizaino kryptys.

Kolekcijoje gausu elegantiškų siluetų, subtilių raštų bei pamatinių, juodos ir baltos, spalvų variacijų. Na, o savirealizacijos ir sąmoningumo žinutę Agnė transliuos simetriją sudrumsčiančiais, ant drabužių nugulusiais lozungais ir karščiausias naujo sezono tendencijas atspindinčiomis neoninių spalvų detalėmis.

Tiesa, artėjant kolekcijos pristatymui Vilniuje, A. Kuzmickaitė sau meta dar vieną iššūkį – , reguliariai tarptautiniuose renginiuose kolekcijas pristatanti ir į prestižinio „Vogue“ portalo dizainerių sąrašus įtraukta, dizainerė su naujausia savo kolekcija dalyvaus ir Rygoje vyksiančioje mados savaitėje. Nors vos per savaitę jos laukia net du, ypač svarbūs ir didžiulio pasirengimo reikalaujantys, renginiai, žinoma moteris tik numoja ranka: „Man patinka stebinti“.  

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi