Veidai

2019.03.20 15:30

Lažybininkai spėja, kaip Meghan Markle ir princas Harry pavadins kūdikį: pirmauja keli vardai

LRT.lt2019.03.20 15:30

Jau visai netrukus labiausiai aptarinėjama britų karališkosios šeimos pora – Sasekso hercogienė Meghan Markle ir princas Haris – susilauks pirmagimio, o Jungtinėje Karalystėje ir už jos ribų netyla diskusijos dėl to, kokiu vardu bus pavadintas naujasis karališkosios šeimos kūdikis. Lažybų punktuose pirmauja keli vardai, o lažybininkai taip pat bando atspėti vaikelio lytį, svorį, gimimo datą ir vietą, kurioje jis gims.

Karalienės Elizabeth II anūkas ir jo amerikietė žmona M. Markle susituokė praėjusių metų gegužę, o spalį paskelbė besilaukiantys pirmagimio. Sausio mėnesį viename interviu hercogienė paatviravo, kad vis dar nežino vaikelio lyties.

Princo Harry žmona M. Markle – paskutinėse nėštumo stadijose, o judviejų pirmagimis pasaulį išvysti turėtų balandžio pradžioje.

Lažybų punktuose jau kurį laiką bandoma atspėti detales apie karališkąjį kūdikį, o vienas populiariausių aspektų – vardas, kurį vaikeliui išrinks M. Markle ir princas Harry.

Kol kas pirmoje spėjimų vietoje atsidūrė princui Harry itin svarbus vardas – Diana. Spėjama, kad jei porai gims mergaitė, princas ir jo žmona gali ją pavadinti Harry motinos – princesės Dianos – garbei.

Dar vienas lažybų punktuose populiarus mergaitės vardas – Viktorija. Taip pat lažybininkai dažnai spėja, kad gimus mergaitei, ji bus pavadinta Alice arba Grace. Alice – Harry senelio, princo Phillipo mamos vardas.

Dėl vaikelio lyties lažybininkai nesutaria – iš pradžių pirmavo sprendimas, kad porai tikrai gims mergaitė, o dabar šansai išsilygino.

Jei porai vis dėlto gimtų berniukas, lažybininkai spėja, kad jis greičiausiai būtų pavadintas Arthuru. Dar keli populiarūs spėjimai berniukui – Edwardas ir Jamesas.

Lažybininkai taip pat bando atspėti ir kitus su naujagimiu susijusius dalykus – kas taps jo krikštatėviais, gimimo datą ir laiką, galimybę, kad M. Markle pagimdys dvynukus.

Naujausi

Paieškos rezultatai

20180218

Įkelk naujieną

Nuotraukos
Nuotraukos
Kelkite nuotraukas tiesiai iš kompiuterio arba spauskite pridėti nuotrauką/as
Nuorodos į audiovizualinę informaciją
Autorius