Veidai

2019.03.20 15:30

Lažybininkai spėja, kaip Meghan Markle ir princas Harry pavadins kūdikį: pirmauja keli vardai

LRT.lt2019.03.20 15:30

Jau visai netrukus labiausiai aptarinėjama britų karališkosios šeimos pora – Sasekso hercogienė Meghan Markle ir princas Haris – susilauks pirmagimio, o Jungtinėje Karalystėje ir už jos ribų netyla diskusijos dėl to, kokiu vardu bus pavadintas naujasis karališkosios šeimos kūdikis. Lažybų punktuose pirmauja keli vardai, o lažybininkai taip pat bando atspėti vaikelio lytį, svorį, gimimo datą ir vietą, kurioje jis gims.

Karalienės Elizabeth II anūkas ir jo amerikietė žmona M. Markle susituokė praėjusių metų gegužę, o spalį paskelbė besilaukiantys pirmagimio. Sausio mėnesį viename interviu hercogienė paatviravo, kad vis dar nežino vaikelio lyties.

Princo Harry žmona M. Markle – paskutinėse nėštumo stadijose, o judviejų pirmagimis pasaulį išvysti turėtų balandžio pradžioje.

Lažybų punktuose jau kurį laiką bandoma atspėti detales apie karališkąjį kūdikį, o vienas populiariausių aspektų – vardas, kurį vaikeliui išrinks M. Markle ir princas Harry.

Kol kas pirmoje spėjimų vietoje atsidūrė princui Harry itin svarbus vardas – Diana. Spėjama, kad jei porai gims mergaitė, princas ir jo žmona gali ją pavadinti Harry motinos – princesės Dianos – garbei.

Dar vienas lažybų punktuose populiarus mergaitės vardas – Viktorija. Taip pat lažybininkai dažnai spėja, kad gimus mergaitei, ji bus pavadinta Alice arba Grace. Alice – Harry senelio, princo Phillipo mamos vardas.

Dėl vaikelio lyties lažybininkai nesutaria – iš pradžių pirmavo sprendimas, kad porai tikrai gims mergaitė, o dabar šansai išsilygino.

Jei porai vis dėlto gimtų berniukas, lažybininkai spėja, kad jis greičiausiai būtų pavadintas Arthuru. Dar keli populiarūs spėjimai berniukui – Edwardas ir Jamesas.

Lažybininkai taip pat bando atspėti ir kitus su naujagimiu susijusius dalykus – kas taps jo krikštatėviais, gimimo datą ir laiką, galimybę, kad M. Markle pagimdys dvynukus.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.