Veidai

2019.03.20 10:59

Donatas Montvydas apie Ivetos Tumasonytės sėkmę: pasaulis atsiveria Lietuvos talentams

Eimantė Juršėnaitė, LRT.lt2019.03.20 10:59

„Pagaliau jauni, talentingi atlikėjai garsina Lietuvos muzikinį vardą pasaulyje“, – sako žinomas atlikėjas Donatas Montvydas, kalbėdamas apie keturiolikmetę Ivetą Tumasonytę, neseniai be žado palikusią muzikinio Airijos televizijos projekto teisėjus.

Nuo vaikystės Airijoje gyvenanti keturiolikmetė Iveta Tumasonytė populiariame televizijos projekte „Ireland's Got Talent“ surengė tokį šou, kuris nustebino ne tik publiką, bet ir teisėjus.

Amerikiečių dainininkė ir laidų vedėja Michelle Visage net paspaudė auksinį mygtuką, reiškiantį, kad lietuvė iškart patenka į kitą etapą – tiesiogiai transliuojamą pusfinalį. Kiekvienas iš keturių teisėjų šiuo šansu gali pasinaudoti tik kartą per sezoną.

Dar visai neseniai Ivetos pasirodymus galėjo matyti ir projekto „Lietuvos balsas. Vaikai“ žiūrovai. Akląsias perklausas įveikusi mergina pateko i Donato Montvydo komandą, ir su projektu nukeliavo iki pat pusfinalo.

„Projekte ji buvo pastebėta ir įvertinta ne tik komisijos narių, bet ir publikos bei muzikos profesionalų. Pamenu, kalbėjomės su Rosita Čivilyte ir stebėjomės, kokia ši mergaitė talentinga“, – pasakoja D. Montvydas.

Jo teigimu, Iveta – smalsi, be galo jautri, lengvai priimanti informaciją ir akimirksniu pritaikanti gautas žinias. „Tai, kad Airijoje sulaukė tokių teisėjų vertinimų, rodo ne tik jos didžiulį augimą bet, tikiu, ir projekto „Lietuvos balsas. Vaikai” jai padaryta įtaka.

Manęs nė kiek nestebina, jog Airijoje ji sulaukė dėmesio ir komisijos narių įvertinimo, mane daug labiau džiugina jos patvirtinimas, kad Lietuvoje mes turime be galo daug talentingų jaunų žmonių, kurie pranoksta pačius geriausius visame pasaulyje ir kuriais mes turime rūpintis“, – patikina žinomas atlikėjas.

Jis prisipažįsta, kad nors ir nebuvo abejojančių merginos talentu, per projektą jis buvo sulaukęs klausimų, kodėl ją pasirinko į savo komandą, buvo svarstančių, ar jai netrūksta savitumo bei charizmos. Tačiau D. Montvydas sako, kad mokytojai kartais pastebi dalykus, kurių žiūrovai nemato: „Ji jau buvo pasiruošusi žengti didesnius žingsnius į muzikinį suaugusiųjų pasaulį.”

 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt