Naujienų srautas

Veidai2019.03.19 14:24

Tymus įveikęs Aleksandras Ivanauskas-Fara: valgant bananą atrodė, kad jis išvoliotas pipiruose

„Kosulys, kuris, rodos, pribaigs, migla akyse, jokio apetito. Valgai bananą, o atrodo, kad jis išvoliotas pipiruose“, – vardydamas nemalonius tymų simptomus, žinomas dainininkas Aleksandras Ivanauskas-Fara džiaugiasi, kad tai jau praeityje ir ši liga daugiau jo nebekankins. Grupės „Rondo“ lyderis grįžo namo ir jau ruošiasi koncertams.

Praėjusią savaitę dainininko ir grupės „Rondo“ lyderio gerbėjus pasiekė nekokios naujienos – mėgstamas atlikėjas dėl sveikatos problemų traukiasi iš projekto „Dvi kartos“ – žinomą vyrą pakirto tymai.

„Pro ligoninės langą pasaulis atrodo visiškai kitoks. Kadangi negali išeiti iš ligoninės, supranti, kad niekur nereikia skubėti, jokie reikalai neatrodo svarbūs. Man tai labai gera pamoka visam gyvenimui. Svarbiausia – sveikata“, – tąkart portalui LRT.lt sakė garsus daininikas.

Žinomas vyras pripažįsta, kad galbūt ne visuomet reguliariai tikrindavosi sveikatą, tačiau tymai dar kartą priminė, jog sveikata reikia pasirūpinti.

„Šeštadienį grįžau namo. Gydytojai atliko daugybę tyrimų, kad įsitikintų, jog man viskas gerai ir komplikacijų nėra. Jaučiuosi gerai, niekas nebeskauda, nuotaika gera ir esu laimingas, kad pasveikau“, – sako A. Ivanauskas-Fara.

Legendinis atlikėjas džiaugiasi, kad gyvenimas stojo į vėžes. Savaitgalį jis praleido namuose su šeima, o vėliau vėl kibo į darbus – rytoj važiuos į studiją sostinėje, kur reikės padirbėti su keliomis dainomis, savaitės pabaigoje laukia koncertai.

„Anksčiau dauguma buvo skiepijami nuo tymų ir ši liga buvo primiršta, tačiau kai padaugėjo nepasiskiepijusių, liga vėl apie save priminė, – pastebi žinomas atlikėjas. – Man nuo tymų skiepytis nebereikės – tai liga, kuria sergama vieną kartą. O štai žmonai reikėtų pakartotinai pasiskiepyti.“

Šiandien atlikėjas jaučiasi gerai, tačiau prieš savaitę jį vargino itin prasta savijauta, aukšta temperatūra, sausas kosulys.

„Kamavo savotiški kosulio priepuoliai, kurie, rodės, pribaigs – negalėjau nei gulėti, nei miegoti. Nuo aukštos temperatūros, atrodė, kad išdegė gerklė ir burnoje atsirado nemalonus kartumas. Pamenu, valgiau bananą ir atrodė, kad jis kone išvoliotas pipiruose. Dėl to nieko nesinorėjo valgyti ir penkias ar šešias dienas man jėgas palaikė lašinė. Be to, dėl ligos vaizdas pasidarė miglotas, tad į akis buvo lašinami tam tikri lašiukai.

Džiaugiuosi, kad visa tai ganėtinai greitai praėjo, jaučiuosi gerai, regėjimas ir skonio receptoriai atsistatė“, – nemalonius pojūčius prisimena atlikėjas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi