Naujienų srautas

Veidai2019.03.19 10:04

„Dvi kartos“ komisijos narė Dovilė Filmanavičiūtė apie vyresniąją kartą: turime mokytis, kol jie neišėjo

LRT.lt 2019.03.19 10:04

LRT televizijos muzikinio projekto „Dvi kartos“ komisijos narė Dovilė Filmanavičiūtė-Miss Sheep neslepia – šis šou jai itin artimas, o jo misija – svarbi. „Ne tik skirtingų kartų muzika, bet ir tų kartų atlikėjai. Kasmet netenkame didžiulių autoritetų: kino, muzikos, teatro žmonių, manau, reikia skubėti iš jų mokytis“, – teigė žinoma moteris.

D. Filmanavičiūtė „Dvi kartos“ komisijoje pakeitė teatro ir kino aktorę Kristiną Kazlauskaitę. „Grįžusi iš kelionės pažiūrėjau tas laidas, kurios karaliavo Kristina ir sutrikau – gal man čia nebekišti kojos? Kristina – tikra diva, nuostabi ir išmintinga moteris. Neseniai buvo Donato Ulvydo filmo premjera, po kurios visa salė Kristinos pasirodymą palydėjo ovacijomis stovint. Puikiai suprantu, kad tai – dėl to, kad ji yra tokia, iš kokios norisi gerti tą šilumą, eleganciją ir energiją“, – komplimentų negailėjo D. Filmanavičiūtė.

„Manau, kad kiekvienas žmogus gali mus kažkuo įkvėpti, iš jo yra, ko pasimokyti. Iš manęs, pavyzdžiui, galima mokytis gebėjimo sakyti „taip“. Gyvenime esu padariusi nemažai pasirinkimų, kurie tuo metu atrodė gal net per drąsūs, dėl kurių labai stipriai abejojau. Vis dėlto, jie kartais ir būna geriausi. Nereikia bijoti leistis į smagias avantiūras ar išmėginti naujus dalykus – kartais save apsistatome sienomis ir pamirštame, kad už jų gali laukti puikūs dalykai“, – pasakojo komisijos narė.

„Jei atvirai, kai man paskambino šou kūrėjai, pamaniau, kad pagaliau mane kvies dainuoti, o ne prie komisijos stalo. Šiandien LRT koridoriuose pamačiau Steponą Janušką ir net kojos suvirpėjo – taip pavydžiu Karinai Krysko laimės su juo būti scenoje! Nors dainuoti neteks, bet tikiu, kad misiją padėti kartoms priimti ir džiaugtis vieni kitais, tikrai įvykdysime. Širdis dainuoja matant, kaip vyresnieji trypčioja pagal šiuolaikinius ritmus, o jaunesnieji atranda senesnės muzikos grožį“, – atskleidė Dovilė Filmanavičiūtė-Miss Sheep.

„Dvi kartos“ – jaukus ir šiltas LRT televizijos projektas. Kiekvieną šeštadienį 21 val. skirtingų kartų atlikėjai atlieka dainas iš vienam ar kitam dueto nariui artimo laikmečio. Šou veda Jurgita Jurkutė-Širvaitė ir Giedrius Savickas. Pasirodymus vertina Dovilė Filmanavičiūtė-Miss Sheep, Vytenis Pauliukaitis, Stanislavas Stavickis-Stano ir Ramūnas Zilnys.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi