Veidai

2019.03.19 08:00

Ramūnas Zilnys: „Euroviziją“ žiūrėčiau ir nebūdamas komisijos nariu

LRT TELEVIZIJOS laida „Laba diena, Lietuva“, LRT.lt2019.03.19 08:00

Prie LRT komandos prisijungęs žinomas muzikos apžvalgininkas Ramūnas Zilnys nuo šiol užima LRT populiariosios muzikos vyriausiojo redaktorius pareigas, tačiau sako, kad jo darbai bus labai įvairūs: nuo interviu, tiesioginių transliacijų rengimo iki įvairių straipsnių portale LRT.lt rašymo. Galbūt eteryje pasirodys ir naujų R. Zilnio ruošiamų muzikinių laidų.

„Darbų yra begalė ir aš labai džiaugiuosi prisijungęs prie LRT komandos“, – LRT TELEVIZIJOS laidoje „Laba diena, Lietuva" sakė muzikos apžvalgininkas R. Zilnys.

Anot jo, LRT yra stipri žiniasklaidos grupė, kur muzikos yra daug ir įvairios. „Aš tiesiog norėčiau šiek tiek atšviežinti šią sritį LRT eteryje. Per radiją klausytojai girdės daugiau ir naujesnės, galbūt modernesnės muzikos, daugiau įdomių garsų. Tokios muzikos, kuri yra patraukli žingeidžiai LRT auditorijai. Tikiuosi, kad artimiausiu metu tą bus galima pajusti“, –  akcentavo R. Zilnys.

LRT televizijos laidos „Laba diena, Lietuva“ vedėja Ugnė Galadauskaitė pašnekovo paklausė, ar yra įmanoma į laidą pasikviesti tokias užsienio muzikos grupes, kurios koncertuoja didžiosiose arenose. R. Zilnys tokia galimybe nė nesuabejojo.  

„Dėl to taip pat norėčiau pasistengti ir tikiuosi, kad tokių atvejų bus nemažai. Tačiau reikia suprasti, kad labai dažnai viskas priklauso nuo koncertuojančios grupės grafiko. Didieji atlikėjai neretai keliauja iš vieno miesto į kitą kiekvieną dieną ir tiesiog neturi laiko susitikimams. Bet tikrai būna atvejų, kai garsūs atlikėjai labai noriai lankosi televizijos studijose“, – kalbėjo R. Zilnys.

Pasak U. Galadauskaitės, nemažai muzikos galima išgirsti laidose „Labas rytas, Lietuva“ ir „Laba diena, Lietuva“, todėl ji į R. Zilnį kreipėsi patarimo, su kokia muzika iš ryto žmogus turėtų pabusti. Muzikos apžvalgininko nuomone, labai nedaugelį žmonių gerai darbo dienai nuteikia melancholiška muzika, todėl rytais turėtų skambėti energinga muzika, nebent išaušta gedulinga diena.

LRT televizijos laidoje „Laba diena, Lietuva“ R. Zilnys neišvengė klausimo ir apie „Euroviziją“. Jis prisipažino, kad net nebūdamas „Eurovizijos“ komisijoje jis šį muzikinį šou vis tiek žiūrėtų.

„Tai labai spalvingas, ryškus renginys, kuris turi nuostabų derinį: ten yra ir muzikos, ir azarto elementų. Dėl to turbūt milijonai žmonių jį ir žiūri“, – patikino R. Zilnys.

Išskirti vienos jam didžiausią įspūdį palikusios „Eurovizijos“ dainos, muzikos apžvalgininkas nedrįso, nes jų esą ne viena, tačiau pridūrė, kad pirma į galvą atėjusi daina yra „Eurovizijos“ laimėtojo, portugalo Salvadoro Sobralio. Šių metų Lietuvos „Eurovizijos“ atstovui Jurijui Veklenko R. Zilnys palinkėjo pirmos vietos, tačiau apsidžiaugtų, kad dainininkas patektų į pirmąjį dešimtuką finale. Kol kas neaišku, ar muzikos apžvalgininkas didįjį „Eurovizijos“ šou stebės Tel Avive, ar Lietuvoje.

 Plačiau apie tai reportaže (nuo 1 val. 07 min.)

Laba diena, Lietuva
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.