Veidai

2019.03.17 15:43

14-metė lietuvė „Airijos talentuose” dainavo taip, kad teisėjams neliko abejonių

LRT.lt2019.03.17 15:43

Nuo vaikystės Airijoje gyvenanti 14-metė Iveta Tumasonytė populiariame televizijos projekte surengė tokį šou, kuris be žado paliko ne tik publiką, bet ir teisėjus. Viena iš jų – amerikiečių dainininkė ir laidų vedėja Michelle Visage net paspaudė auksinį mygtuką, reiškiantį, kad lietuvė iškart patenka į kitą etapą - tiesiogiai transliuojamą pusfinalį. Kiekvienas iš keturių teisėjų šiuo šansu gali pasinaudoti tik kartą per sezoną.

Ivetos šeima į Airija persikraustė kai jai buvo vos vieneri. Šiuo metu ji gyvena mažame Terlso miestelyje. TV projektas „Ireland's Got Talent“ Airijoje rodomas jau antrą sezoną. Jame Iveta atliko Lady Gagos dainą „I'll Never Love Again“, kuri skambėjo filme „Taip gimė žvaigždė“ (A Star is Born).

Komisija jos balsą vadino išskirtiniu, sklindančiu iš širdies gelmių, o pasirodymą – brandžiu. Po pasirodymo Iveta graudinosi, o M. Visage liko į sceną apkabinti naujai gimusios žvaigždutės.

Vienas iš teisėjų Louisas Walshas stebėjosi, kodėl apie šį talentą iki šiol nėra nieko girdėjęs ir pridūrė, kad šią akimirką prasideda jos, kaip profesionalios daininkės, karjera.

Tiesa, Lietuvos publikai Iveta pažįstama – dalyvavo LNK televizijos projekte „Lietuvos balsas. Vaikai“. Ten ji įveikė akląsias peržiūras, pateko į Donato Montvydo komandą, tačiau iškrito pusfinalyje.

Iveta yra bandžiusi sėkmę ir panašiame Rusijos televizijos projekte, bet ten aklųjų peržiūrų etapo neįveikė.

Portale  ipperarylive.ie rašoma, kad mergaitė dainuoja nuo mažumės, o talentą paveldėjo iš savo senelio, kuris buvo būgnininkas ir pianinu grojančios mamos. Labiausiai ją įkvepia Aretos Franklin, Demi Lovato ir Pietų Korėjos grupės BTS muzika. Tiesa, Iveta siekia būti ne tik daininkė, ateityje svajoja kurti dainas ir prodiusuoti.

 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt