Veidai

2019.03.16 19:00

Beata Nicholson: mano prioritetas – šeima

Žymi kulinarių laidų vedėja, rašytoja, žurnalistė ir mama – taip galima pristatyti Beatą Nicholson. Jos gyvenimas pilnas įvairių veiklų, o aplinkiniai stebisi, kaip žurnalistė viską suspėja. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ B. Nicholson atskleidė, kad ji savo laiką skiria mėgstamiausiai veiklai, o jos prioritetas – laikas, praleistas su šeima.

„Šeima visada mano prioritetas. Po Danuko (jauniausias B. Nicholson sūnus – LRT.lt) gimimo nerandu laiko reguliariam sportui, jau seniai nebuvau teatre, nevaikštau po parduotuves, seniai nebuvau restorane. Daugeliui dalykų aš sakau ne, nes dabar turiu du mažus vaikus. Mano pačios vidinis noras būti su jais, nes visko gyvenime nespėsi“, – sako žurnalistė.

Nors vyrauja nuomonė, kad pirmas vaikas dažnai būna saugomas labiausiai, o mažiausias šeimoje būna mylimiausias, B. Nicholson skuba tai paneigti ir teigia, kad motinoms visi vaikai yra lygūs.

„Kiekvienas vaikas sukelia lygiai tokią pačią nepamatuojamą meilę, nesvarbu, kuris jis eilėje. Aš nejaučiu, kad turiu daug vaikų, visi jie man savi. Niekada per daug įsitempusi mama. Mano jauniausias vaikas dabar turi gyventi prisitaikyti prie kitų“, – sako žurnalistė.

Kaip pasakoja kulinarė, ji nėra išprotėjusi išprotėjusi dėl gaminimo. „Aš leidžiu sau negaminti, kartais gamina vyras, arba leidžiu užsisakyti maistą. Man maisto gaminimas teikia malonumą, o kai esu suirzusi ar pavargusi, tai ir negaminu.“

Visas pokalbis – įraše.

Labas rytas, Lietuva I dalis