Veidai

2019.03.13 13:31

Paaiškėjo paskutiniai 2019-ųjų „Eurovizijos“ dalyviai: jau išryškėjo lyderiai

LRT.lt2019.03.13 13:31

Likus dviems mėnesiams iki tarptautinio „Eurovizijos“ dainų konkurso, paskutinės valstybės paskelbė savo atstovus ir jų dainas. Paaiškėjo, kokius kūrinius gegužės mėnesį Tel Avive atliks Armėnijos, Azerbaidžano, Maltos, Šiaurės Makedonijos ir paties Izraelio atstovai, o lažybininkai jau spėlioja, kam iš 41 dalyvio atiteks pergalė.

Nors Armėnija savo atstovę buvo paskelbusi anksčiau, paaiškėjo ir daina, kurią ji atliks didžiajame konkurse. Šaliai atstovaus kylanti Armėnijos žvaigždė dainininkė Srbuk, dalyvavusi ne viename savo šalies ir užsienio projekte, taip pat išleidusi Armėnijoje išpopuliarėjusį singlą.

Srbuk „Eurovizijoje“ atliks kūrinį „Walking Out“, kuriame atsiskleidžia stiprus atlikėjos vokalas. Kaip sako pati dainininkė, kūrinys yra apie meilę, kurios nereikia žudyti, tačiau taip pat nereikia leisti, kad meilė būtų žudanti.

Įvertinkite Armėnijos atstovės dainą:

Azerbaidžanui šiemet atstovaus Maskvoje gimęs atlikėjas Chingiz, kuris atliks dainą „Truth“. Būdamas šešerių su šeima dainininkas persikraustė į nedidelį Azerbaidžano miestelį ir netrukus ėmė mokytis groti gitara bei kurti autorines dainas.

Sulaukęs paauglystės su šeima Chingiz persikraustė į šalies sostinę Baku, kur ėmė dalyvauti įvairiuose muzikiniuose projektuose ir konkursuose. Daina „Truth“ – apie nesąžiningus, nuodingus santykius ir išeities paieškas.

Įvertinkite Azerbaidžano atstovo dainą:

Dar viena paskutiniųjų į „Eurovizijos“ traukinį įšokusių šalių – Malta. Jai šiais metais konkurse atstovaus 18-metė dainininkė Michela, kuri atliks populiariosios ir šokių muzikos kūrinį „Chameleon“. Dainos autoriai – ne vieną kūrinį „Eurovizijai“ parašę kompozitoriai.

Teisę atstovauti Maltai Michela iškovojo sausį laimėjusi muzikinį projektą „X Factor Malta“.

Įvertinkite Maltos atstovės dainą:

Savo atstovę „Eurovizijoje“ paskelbė ir Šiaurės Makedonija – šaliai šiemet atstovaus dainininkė Tamara Todevska, kuri atliks dainą „Proud“. Daina siunčia ypatingą žinutę – joje kalbama apie moterų stiprybę, pasididžiavimą būnant moterimi.

T. Todevska – ne naujokė „Eurovizijoje“, nes tris kartus konkurse dalyvavo kaip pritariančioji vokalistė, tačiau šiemet ji pirmą kartą konkurse dalyvauja kaip solistė.

Įvertinkite Šiaurės Makedonijos atstovės dainą:

Konkursinį kūrinį pristatė ir šių metų „Eurovizijos“ šeimininkas Izraelis, kuriam atstovaus dainininkas Kobi Marimi, su daina simbolišku pavadinimu „Home“.

Įvertinkite Izraelio atstovo dainą:

Paaiškėjus 41 konkurse dalyvaujančiai dainai, ėmė išryškėti ir lyderiai, kuriuos palaiko lažybininkai. Pirmoje vietoje jų nuomone atsidūrė Nyderlandų atstovas Duncanas Laurence‘as su daina „Arcade“, antroje – Rusijos atstovas Sergey‘us Lazarevas su kūriniu „Scream“. Šalia jų rikiuojasi Švedijos, Šveicarijos ir Italijos atstovai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt