Veidai

2015.09.08 13:45

Žaislais ginkluoti paaugliai Izraelyje pabandė apiplėšti banką

BNS2015.09.08 13:45

Izraelyje 12-metis berniukas ir jo 13 metų bendrininkas pabandė apiplėšti banką, grasindami žaisliniais ginklais, bet pabėgo be jokių pinigų, nes, atrodo, tiesiog pabūgo, ketvirtadienį pranešė policija.

Izraelyje 12-metis berniukas ir jo 13-metis bendrininkas pabandė apiplėšti banką, grasindami žaisliniais ginklais, bet pabėgo be jokių pinigų, nes, atrodo, tiesiog pabūgo, ketvirtadienį pranešė policija.

Saugumo kamera nufilmavo, kaip berniukai, kurie vilkėjo sportinius nertinius su kapišonais, trečiadienį ateina į banką Tel Avivo priemiestyje Rišon Lecione. Vienas jų buvo su mokykline kuprine ant nugaros ir daiktu, panašiu į šautuvą, rankoje.

Policijos atstovas Micky Rosenfeldas sakė, kad abu vaikai turėjo žaislinius automatus M-16 ir šaukė: „Tai – apiplėšimas.“

„Tai buvo žaisliniai ginklai, bet jie atrodė kaip tikri. Žmonės banke išsigando, bet tada įtariamieji pabėgo nepaėmę jokių pinigų“, – sakė atstovas ir pridūrė, kad policija paauglius galėjo identifikuoti pagal nufilmuotą medžiagą ir vėliau juos areštavo.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.