Veidai

2015.09.08 13:45

Aplinkosaugininkas vedė medį

lzinios.lt 2015.09.08 13:45

Peru aktorius, menininkas ir aplinkosaugos aktyvistas Richardas Torresas simbolinėje ceremonijoje susituokė su medžiu, rašo lzinios.lt.

Peru aktorius, menininkas ir aplinkosaugos aktyvistas Richardas Torresas simbolinėje ceremonijoje susituokė su medžiu, rašo lzinios.lt.

Tai jau trečioji lapuota aplinkosaugininko žmona. Į Nacionalinį Bogotos parką Kolumbijoje R. Torresas įvažiavo lydimas būrio draugų, giminaičių ir žiniasklaidos atstovų. Jo išrinktoji buvo apvyniota baltu šydu. Kai atėjo laikas ištarti priesaikos žodžius, mylėti ir gerbti savo partnerę aplinkosaugininkas pažadėjo ir pats, ir priesaiką ištarė už savo naująją žmoną.

Vis dėlto, nors R. Torresas medžius myli, šio konkretaus lapuočio įsimylėjęs tikrai nėra – jį atsitiktinai išsirinko parke prieš ceremoniją. Tokiu būdu aktyvistas tik stengiasi atkreipti kuo daugiau žmonių dėmesį į aplinkosaugos problemas – visų pirma, medžiams kylančias grėsmę. Anksčiau jis per panašias ceremonijas yra įsipareigojęs dar dviem medžiams: vienas jų auga aktyvisto gimtajame Peru, kitas – Argentinoje.

Simbolinėse vestuvėse jaunikis kreipėsi ir į Kolumbijos ginkluotąsias revoliucines pajėgas. Vyras paprašė jų sudėti ginklus, nutraukti karą ir vietoj to imti sodinti medžius. Tiesa, kai kurie abejoja kilniais menininko tikslais ir mano, kad tokiais renginiais R. Torresas labiau siekia populiarumo sau. Be medžių vedybų kampanijos, apie kitus jo darbus aplinkosaugos srityje negirdima nieko.