Naujienų srautas

Veidai2014.11.25 15:16

Bankoke mažieji Kalėdų Senelio padėjėjai užregistravo naują rekordą

BNS 2014.11.25 15:16

Šimtai Tailando moksleivių antradienį susibūrę suformavo žodį „Siamas“, kuriuo anksčiau buvo vadinama ši buvusi Pietryčių Azijos šalis, ir sulaužė ankstesnį didžiausio kalėdinio elfų susibūrimo pasaulio rekordą.

Šimtai Tailando moksleivių antradienį susibūrę suformavo žodį „Siamas“, kuriuo anksčiau buvo vadinama ši buvusi Pietryčių Azijos šalis, ir sulaužė ankstesnį didžiausio kalėdinio elfų susibūrimo pasaulio rekordą.

Renginyje, kuris vyko prie vieno Bankoko prekybos centro, dalyvavo net 1 792 Kalėdų Senelio padėjėjų nuo 9 iki 15 metų. Visi jie buvo užsidėję raudonas, žalias ir baltas kepuraites, derančias prie jų sportinių marškinėlių, ir prisitvirtinę smailias plastikines elfų auseles.

Iš vaikų suformuotas žodis išbuvo penkias minutes, po kurių elfai buvo paskelbti naujo Guinnesso pasaulio rekordo laimėtojais.

„Kitais metais kitai šaliai bus sunku sulaužyti šį rekordą“, – sakė Guinnesso pasaulio rekordų atstovas Richardas Sternningas, dalyvavęs užfiksuojant naują pasiekimą.

Tiesa, ne visi norėjusieji prisidėjo prie rekordo įgyvendinimo – net keturiolika vaikų buvo diskvalifikuoti už tai, kad neturėjo elfų ausyčių. Dalyvavusiesiems buvo išdalinti pažymėjimai, liudijantys, kad jie prisidėjo prie naujo pasaulio rekordo.

Buvusiame rekordiniame kalėdiniame elfų susibūrime, kuris buvo užfiksuotas 2013 metais Didžiosios Britanijos Veterbio mieste, dalyvavo 1 110 „elfų“.

„Džiaugiuosi, kad padėjau sulaužyti pasaulio rekordą ir pavogti šį titulą iš Anglijos“, – sakė negalią turintis 11-metis Theerathepas Noonkao, dalyvavęs renginyje neįgaliojo vežimėlyje.

Nors Tailando gyventojų dauguma yra budistai, čia plačiai eksploatuojamas komercinis krikščioniškų Kalėdų aspektas – šalies parduotuvės ir viešbučiai pasipuošia blizgučiais ir kalėdinėmis eglėmis.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi