Veidai

2015.02.14 17:30

Diplomo įteikimas atidėtas dėl per garsių šeimos palaikymo šūksnių

LRT.lt 2015.02.14 17:30

Mokyklos vadovybės sprendimu, baigimo diplomą vienas mokinys gaus tik atlikęs viešuosius darbus. Tokia bausmė jaunuoliui paskirta už nederamą jo šeimos elgesį per diplomų teikimo ceremoniją – palaikymą artimieji reiškė pernelyg triukšmingai.  

Mokyklos vadovybės sprendimu,  baigimo diplomą vienas mokinys gaus tik atlikęs viešuosius darbus. Tokia bausmė jaunuoliui paskirta už nederamą jo šeimos elgesį per diplomų teikimo ceremoniją – palaikymą artimieji reiškė pernelyg triukšmingai.

Mount Healthy mokyklos direktorės Lori Handler teigimu, Anthony Cornistas ar kuris iš jo šeimos narių turės atlikti 20 valandų viešųjų darbų – tik po to vaikinui bus įteiktas mokyklos baigimo diplomas.

Kaip pasakojo L. Handler, A. Cornisto šeima gegužės 24 d. pasirašė susitarimą, kuriame pasižadėjo laikytis taisyklių, tačiau jas pažeidė per mokyklos baigimo diplomų įteikimo ceremoniją itin triukšmingai palaikydami savo atžalą – dėl jų rėkavimo nebuvo įmanoma girdėti skaitomų kitų mokyklą baigusių ir diplomus įgijusių jaunuolių pavardžių.

Mokyklos vadovės teigimu, tokia bausmė laukia dar trijų šeimų, rašo upi.com.

„Tam, kad šie mokiniai, kurių šeimos buvo tokios triukšmingos, gautų diplomus, jie turės paragauti viešųjų darbų“, – sakė L. Handler.