Naujienų srautas

Veidai2015.09.08 13:45

JAV parduodamas namas už 195 mln. dolerių

ELTA 2015.09.08 13:45

Los Andželo Beverli Hilso rajone parduodama valda „Palazzo di Amore“ už didžiausią kainą per visą JAV rinkos istoriją, skelbia „Forbes“.

Los Andželo Beverli Hilso rajone parduodama valda „Palazzo di Amore“ už didžiausią kainą per visą JAV rinkos istoriją, skelbia „Forbes“.

Valdos šeimininkas milijardierius Jeff Greene prašo už nekilnojamąjį turtą 195 mln. dolerių.

Pagrindiniame gyvenamajame architektūrinio ansamblio pastate įrengta dvylika miegamųjų, svečių nameliai ir kiti statiniai, įsikūrę 10 hektarų ploto teritorijoje. Didelę valdos dalį užima vynuogynai. Pro langus atsiveria vaizdas į kanjoną ir Los Andželo panoramą.

Vidaus patalpų apdailai panaudotas retos rūšies marmuras ir raudonmedis. Pagrindiniame name įrengta biblioteka, du vyno rūsiai, pobūvių salė 250 žmonių, taip pat boulingo salė ir kino teatras.

Teritoriją taip pat puošia nedideli fontanai, yra atviras baseinas, apjuostas alyvmedžių giraite. Erdvus garažas numatytas 27 automobiliams, o svečiams skirtoje automobilių aikštelėje yra vietos 150 automobilių.

J. Greene įsigijo nekilnojamąjį turtą 2007 metais už 35 mln. dolerių, kelerius metus statiniai buvo remontuojami. J. Greene, žurnalo „Forbes“ duomenimis, viršija 3 mlrd. dolerių.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi