Naujienų srautas

Veidai2012.11.13 15:26

„Gerai Gerai & Miss Sheep“ pasirodymui atrankoje subūrė stiprią profesionalų komandą

lrytas.lt 2012.11.13 15:26

Paskutinius štrichus savo eurovizinėje dainoje „War In The Wardrobe“ dėliojantys „Gerai Gerai & Miss Sheep“ nesnaudžia ir repeticijų salėje.

Paskutinius štrichus savo eurovizinėje dainoje „War In The Wardrobe“ dėliojantys „Gerai Gerai & Miss Sheep“ nesnaudžia ir repeticijų salėje.

Į gausias savo komandos gretas toje pat salėje elektroninės popmuzikos duetas kviečia ir didžiosios scenos profesionalus – veiksmui pasirodymo metu vadovauja Oskaro Koršunovo spektaklių žvaigždė, „Auksinio scenos kryžiaus“ savininkė Airida Gintautaitė, tuo metu pasirodymo choreografiją „Gerai Gerai & Miss Sheep“ patikėjo Jurijaus Smorigino auklėtinei, iš televizijos ekranų puikiai pažįstamai Evelinai Kauklienei.

„Man labai įdomu dirbti su žmonėmis, kurie su šokiu turi mažai ką bendro. Gal brangios vazos iš tų dviejų linksmuolių ir nenulipdysiu, tačiau bent jau koks ąsotis tikrai gausis. Nors kas ten žino? Gal sunkiai dirbdamas Gerai Gerai sugebės pakartoti Donato Montvydo suktuką?“ – juokiasi garsi šokėja.

Kolegei antrina ir aktorė Airida Gintautaitė. „Labai svarbu, kad duetas į šį konkursą eina tvirtai apsisprendęs. Jiedu žino, ką savo dalyvavimu „Eurovizijoje“ nori pasakyti. Štai kodėl man paprasta prie jų prisijungti ir patarti“, – sako A. Gintautaitė.

2008-aisiais savo muzikinį kelią pradėjęs, tokias pasaulinio garso žvaigždes kaip Moby, „Morcheeba“ vokalistę Skye ar islandus „Gus Gus“ „apšildęs“, metų debiutu apdovanojimuose M.A.M.A paskelbtas ir nuolat smalsiai į naujoves neriantis duetas „Gerai Gerai & Miss Sheep“ ir pats neslepia susižavėjimo savo komandos nariais.

„Mudu sau nuolat metam iššūkį pasirodyti geriau nei praėjusiame koncerte. Turbūt mūsų bičiuliai tai jaučia, tad ilgai prašyti pagalbos netenka. Airida ir Evelina visų pirma yra mūsų draugės, o tik paskui – scenos profesionalės. Todėl jomis pasitikime dar labiau. Juk draugas neišduos“, – sako Vilius Tamošaitis - Gerai Gerai.

„Dar vienas mūsų bičiulis, Alius Petraška arba Nulis Vaizdo, rūpinsis vizualizacijomis ant scenos. Apšvietimą taip pat patikėjome draugui. Po velnių, mes – laimės kūdikiai. Dabar svarbiausia – tų draugų nenuvilti”, – šypsosi aštrialiežuvė Dovilė Filmanavičiūtė - Miss Sheep.

Duetas išduoda, kad savo „eurovizinę“ dainą klausytojams pristatys jau šią savaitę. Televizijos žiūrovai už ją balsuoti galės jau lapkričio 24-ąją.

Daugiau „Eurovizijos“ naujienų portale

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi