Naujienų srautas

Veidai2012.11.13 13:42

Per uraganą Sandy pasimetęs audros bendravardis šuo sugrąžintas šeimininkams

LRT.lt 2012.11.13 13:42

Nuo šeimininkų per uraganą Sandy pasimetęs auksinis retriveris, irgi vardu Sandy, po dviejų savaičių pagaliau sugrįžo pas mylinčius savininkus.

Nuo šeimininkų per uraganą Sandy pasimetęs auksinis retriveris, irgi vardu Sandy, po dviejų savaičių pagaliau sugrįžo pas mylinčius savininkus.

Šeimininkai pasakoja, kad jų augintinis Sandy dingo prieš maždaug porą savaičių, kai uraganas atplėšė namų Kvynse duris, rašo upi.com.

Baronų šeima tikina visą laiką ieškojusi savo šunelio, bet nesėkmingai – jokių pėdsakų aptikti nepavyko. Retriverį surado policijos pareigūnas Šv. Jono ligoninės vestibiulyje ir nugabeno į Bruklino Gyvūnų globos ir kontrolės prieglaudą.

Darbuotojai išsiaiškino Sandy savininkų tapatybę iš mikroschemos, bet niekaip negalėjo su jais susisiekti, mat elektros energijos, telefono bei pašto paslaugos buvo sutrikdytos dėl nelemto uragano eibių.

Gyvūnų prieglaudos darbuotoja Phyllis Taiano nusprendė Sandy pas šeimininkus nuvežti pati.

„Prisistačiau duris atidariusiam ponui ir paklausiau, ar nepasigedo savo šuns. Jo akys suspindo, jis susigraudino ir patvirtino apie šuns dingimą“, – prisiminė P. Taiano.

Neseniai žmonos netekęs Sandy šeimininkas Harvey Baronas tikina, kad šunelis yra nepaprastai brangus ne tik jam, bet ir dviem vaikučiams, ypač po skaudžios mamos netekties.

„Jis yra mūsų šeimos dalis, mes jo labai ilgėjomės“, – sakė vyriškis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi