Veidai

2015.09.08 13:45

Nuteistoji atsisakė būti paleista anksčiau laiko, kad liktų su žmona

BNS2015.09.08 13:45

Brazilijoje dvi moterys, nuteistos už šalį pašiurpinusias žmogžudystes, susituokė kalėjime, trečiadienį pranešė nacionalinė žiniasklaida.

Brazilijoje dvi moterys, nuteistos už šalį pašiurpinusias žmogžudystes, susituokė kalėjime, trečiadienį pranešė nacionalinė žiniasklaida.

30-metė Suzanne von Richthofen buvo 18-metė, kai 2002-aisiais buvo nuteista kalėti 39 metus už tai, jog įkalbėjo savo tuometį vaikiną ir jo brolį nužudyti jos tėvus jų prabangiame name.

Žudikai užmušė merginos tėvus geležiniais strypais.

S.von Richthofen atmetė galimybę būti paleista pirma laiko, kad galėtų likti Tremembės kalėjime San Paulo valstijoje su savo partnere Sandra Regina Sanchez. Ji atlieka 27 metų laisvės atėmimo bausmę už savo vaidmenį 2006 metais įvykdytame vaiko pagrobime, kuris pasibaigė įkaito nužudymu, kai nebuvo sumokėta išpirka.

Romantiški jausmai tarp abiejų moterų užsimezgė, kai jos susipažino dirbdamos kalėjime veikiančioje drabužių siuvykloje, nurodė žiniasklaida.

Prieš užmegzdama romaną su S. von Richthofen, atsivertusia į evangelikų tikėjimą, S. R. Sanchez draugavo su Elize Matsunaga, kuri liūdnai pagarsėjo Brazilijoje, kai 2012 metų birželį nužudė savo vyrą verslininką Kitano Matsunagą ir sukapojo jo kūną.

Brazilija faktiškai leidžia vienalytes santuokas, nes 2011 metų Aukščiausiojo Teismo išaiškinimas skelbia, kad tai neprieštarauja šalies konstitucijai.

Tačiau ši šalis, kurios visuomenė yra gana konservatyvi, iki šiol nėra priėmusi įstatymo, pagal kurį vienalytės santuokos būtų oficialiai pripažįstamos.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.